تهران، پاسداران، بوستان نهم، ساختمان مهـــر، پلاک ۱۳۳، طبقه ۵، واحد ۱۷

دکتر هادی سرمست / جراحی زیبایی / بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران چه کسی است؟
۹ دقیقه
جراح لیفت ابرو

بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران چه کسی است؟

آنچه می خوانید...

بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران را کسانی که در ناحیه ابرویشان دچار افتادگی شده‌اند، پس از خواندن این مقاله می توانند انتخاب کنند. افتادگی در ناحیه ابرو و پیشانی می تواند بسیار آزار دهنده باشد و اعتماد به نفس فرد را تحت شعاع قرار دهد. بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران می‌توانند با جدیدترین متد به کمک این افراد آمده و چهره ای جوان و شاداب به آنها هدیه دهد.

بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران

ویژگی های بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران

بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران از طریق اقدامات تخصصی به زیر پوست دسترسی پیدا کرده و با کشیدن ماهیچه‌ها و بافت‌های افتاده زیر پوست شکل ظاهری ابروها را اصلاح کرده و چین و چروک های پیشانی را رفع می‌کند بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران دارای ویژگی های منحصر به فرد و بسیار مهمی است.که در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد: 

. تخصص در زمینه زیبایی پوست: بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران باید در زمینه زیبایی پوست و آناتومی چهره داری تخصص لازم باشد.

. مجهز به تجهیزات روز دنیا: بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران باید در اتاق عمل خود از جدیدترین تکنولوژی و تجهیزات بهره مند باشد.

. صبوری در روند درمان: صبوری در روند درمان برای رفع هرچه بهتر مشکل بیمار از مهمترین ویژگی‌های بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران است.

. دانش و مهارت کافی: بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران باید از دانش و مهارت کافی در زمینه لیفت ابرو برخوردار باشد.

. سلامت بیمار در اولویت: بهترین دکتر لیفت ابرو کسی است که بیشتر از هر فاکتور دیگری به سلامت بیمار اهمیت دهد.

. داری مجوز معتبر: بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران باید کسی است که مجوز و پروانه معتبر برای انجام لیفت ابرو را از وزارت بهداشت و درمان دریافت کرده باشد.

. تجهیزات استریل و پاکیزه: بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران با استفاده از وسایل و اتاق عمل استریل و پاکیزه بخش اعظمی از استرس بیمار را برطرف می‌کند.

. آگهی دادن به بیمار در خصوص عمل: بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران باید با دادن اطلاعات کامل موردی  در خصوص لیفت ابرو به بیمار در تصمیم گیری او برای انجام عمل، کمک کند.

. ارائه دستورالعمل‌های لازم به بیمار: بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران باید تمامی دستورالعمل‌های قبل از لیفت ابرو و همچنین مراقبت‌های بعد از عمل را در اختیار بیمار بگذارد تا بهترین نتیجه حاصل شود.

. صداقت در خصوص کاندید لیفت ابرو بودن: بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران باید در خصوص کاندید بودن بیمار برای جراحی لیفت ابرو صداقت کامل را داشته باشد.

تجربه کافی: بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران کسی است که در زمینه انجام عمل‌های لیفت ابرو و پیشانی دارای تجارب بسیاری باشد.

بیشتر بخوانید: بهترین جراح بینی استخوانی تهران

بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران چه کسی است؟

دکتر لیفت ابرو در تهران

رزومه کاری و تحصیلی دکتر هادی سرمست جراح پلاستیک صورت و بینی

 • متولد سال ۱۳۵۵ درتهران
 • فارغ التحصیل دوره تخصصی در مهرماه سال ۱۳۸۸ از دانشگاه علوم پزشکی گیلان رشت
 • دارای بورد تخصصی
 • نویسنده کتاب های GOM و خلاصه در خلاصه گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن
 • همکاری در ترجمه کتاب های بیماری های عفونی گوش برگزیده ای از Cumming’s در سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۱۰
 • مدرس کلاس های رزیدنتی (دستیاری) در رشته ی گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن
 • عضو انجمن جراحان گوش، گلو و بینی
 • عضو انجمن تحقیقات راینولوژی
 • سابقه بیش از ۶۰۰۰ جراحی بینی موفق
 • سابقه ی کار به عنوان جراح پلاستیک بینی وصورت در شهرهای رشت، آمل، نور و تهران
 • انجام جراحی در مراکز جراحی: ارم، فرمانیه، کلینیک سهند و پیروز

بیشتر بخوانید: جراحی بینی نیمه فانتزی

نحوه انتخاب بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران

نحوه انتخاب بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران با بررسی نمونه کارهای انجام شده می‌تواند به راحتی انجام شود. این بررسی و انتخاب با توجه به جمع آوری برخی اطلاعات می تواند، اتفاق بیفتد.

بهترین دکتر لیفت ابرو

در ادامه مطلب با برخی از این روش‌ها آشنا خواهید شد:

1: جستجو در اینترنت: با یک سرچ کردن ساده در اینترنت می‌توان به صفحه وبسایت بهترین دکتر دکتر لیفت ابرو در تهران دسترسی پیدا کرد.

 2. جستجو در فضای مجازی(اینستاگرام): امروزه پزشکان زیبایی با استفاده از شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی نمونه جراحی های لیفت ابروی خود را برای مخاطبان جراحی‌های زیبایی به اشتراک می‌گذارند بنابراین با دنبال کردن این صفحات در فضای مجازی می توان بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران را انتخاب کرد.

3. پرس و جو از اطرافیان: پرس و جو از آشنایان و اطرافیانی که لیفت ابرو انجام داده‌اند یکی از بهترین روش‌های انتخاب بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران باشد.

 4. کمک گرفتن از یک پزشک عمومی: پزشکان عمومی یکی از بهترین گزینه‌ها برای کمک در انتخاب بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران هستند. زیرا آن ها همکاران خود را در تخصص‌های متخلف بهتر می‌شناسند.

سوالات متداول 

نتیجه گیری

بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران می تواند تغییرات بزرگی در صورت کسانی که جاذبه و مرور زمان ابروهای آنها دچار افتادگی کرده است، ایجاد کند. اگر در مورد ظاهر خود نگران هستید یا می‌خواهید برای تقویت اعتماد به نفس درمان‌هایی برای زیبایی انجام دهید، فراموش نکنید با مراجعه به بهترین دکتر لیفت ابرو در تهران می توانید از نتایج باورنکردنی لیفت ابرو و پیشانی شگفت زده شوید.

دکتر هادی سرمست

دکتر هادی سرمست

جراح پلاستیک بینی و صورت - متخصص گوش و گلو و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − پانزده =