بینی های گوشتی بعد از عمل

عدم بازگشت بینی های گوشتی بعد از مدتی

با تکنیک های قدیمی تر ، تقریباً کار خاصی برای بینی های گوشتی نمی شد کرد چون تکنیک های قدیمی بیشتر کاهنده بودند و شامل تراش دادن استخوان و غضروف می شدند. بینی گوشتی خودش غضروف های ضعیف تری دارد. حال اگر این غضروف های ظریف تراش داده و نازک شوند، اگر چه ممکن است برای مدتی بینی کوچک تر و زیبا تر به نظر برسد. اما با گذشت زمان و به علت فعل و انفعالات زیر پوستی، بینی جمع شده و خودش را به سمت پائین می کشد. اینکه می گفتند بینی افتادگی پیدا کرده و یا برگشت کرده به همان علت است .

اما امروزه چون بینی های گوشتی با تقویت غضروف شکل داده می شوند، حالت داده می شوند و بازآرایی می شوند، برگشت بینی های گوشتی یا افتادگی بینی های گوشتی خیلی کم شده و شاید اصلا اتفاق نیفتد.

آن قسسمت هایی که از بینی کاسته می شود و یا در برخی موارد به بینی و قسمت هایی از آن اضافه می شود ، پایدار است ، اما آن چیزی که در مورد بینی های گوشتی صادق است ، تورم شدید و طولانی مدت است . تورم های طولانی مدت گاهی در برخی موارد ممکن است به تولید بافت فیبروز شود که نتیجه آن این است که به همان شکل باقی می ماند و پایدار است . به همین دلیل ممکن است نیاز به چند تزریق آمپول های ضد التهاب با اثر طولانی احساس شود ، همین طور باید به مراقبت های بعد از عمل بیش تر توجه نشان داد ، از جمله : گذاشتن دو بالش زیر سر در هنگام خواب ، ماساژ و چسب زدن که می بایست با دقت بیش تری و در زمان طولانی تری مورد استفاده قرار گیرند .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است