تزریق ژل بینی

زیبایی بینی بدون عمل جراحی یا روش زیبایی بینی با تزریق ژل در میان جوانان به ویژه دختران شایع است، در این روش مقدار مناسبی از یک ژل که می‌تواند کلسیم هیدروکسی اپتات و اسیدهیالورونیک باشد با سوزن ظریفی به زیر پوست تزریق می‌شود تا بینی با تزریق ژل ظاهری زیباتر پیدا کند.

تکنیک تزریق ژل بینی به صورت سرپایی و بدون بیهوشی انجام می‌شود، با استفاده از تزریق ژل بینی می‌توان رفع قوز بینی و یا ناصافی، غیرقرینگی و یا تورفتگی‌های بینی را رفع کرد و هم‌چنین می توان با تزریق ژل بینی ،نوک بینی را بالا برد.

دوام و تاثیر تزریق ژل بینی بین یک تا سه سال است، تزریق ژل بینی در کمتر از ۱۰ دقیقه و بدون بیهوشی صورت می‌گیرد و نسبت به جراحی بینی مقرون به صرفه تر است.

اگر بینی دچار ناصافی، غیرقرینگی یا تورفتگی باشد می‌توان با پر کردن از طریق تزریق ژل بینی این نواحی سطح بینی را صاف و یکدست و ظاهری متناسب‌تر ایجاد کرد،‌ هم‌چنین در صورتی که بیمار از جراحی بینی رضایت نداشته و یا بینی پس از جراحی دچار ناصافی یا عدم تناسب با دیگر اجزای صورت شده باشد با تزریق ژل بینی ، زیبایی بینی تکمیل می‌شود.

تکنیک تزریق ژل بینیبه این صورت است که ژل بینی در برجستگی روی تیغه بینی تزریق شده و خط تیغه بینی صاف میگردد و موارد استفاده آن در افرادی است که فرد مایل به عمل جراحی بینی نیستند در این صورت می تواند از با تزریق ژل بینی به بینی خود ظاهری زیباتر دهد .

تفاوتهای جراحی زیبایی بینی وروشهای غیر جراحی:

۱- در روش جراحی فرد کاملا بیهوش است در حالی که در روش غیر جراحی یعنی تزریق ژل بینی فرد علاوه بر هوشیار بودن می تواند مرحله به مرحله تزریق ژل بینی را در آینه مشاهده کند و پزشک را یاری کند.

۲- روش تزریق ژل بینی نیاز به استراحت پس از عمل ندارد و امکان دارد تورم کم و یا کبودی مختصر ایجاد گردد کی طی ۳-۴ روز از بین می رود.

۳- تزریق ژل بینی در مقایسه با عمل رینوپلاستی، این روش درد پس از عمل ندارد و یا بسیار اندک است.

۴- در تزریق ژل بینی نیاز به بستن چسب روی بینی و یا پانسمان نمی باشد.

در تزریق ژل بینی به دلیل اینکه بینی حرکتی ندارد کلا فیلرها دوام بیشتری دارند در افرادی که از کلسیم هیدروکسی اپتات استفاده می کنند حداقل ۳ سال و ژویدرم تا ۲ سال باقی می ماند.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است