تصاویر قبل و بعد از عمل جراحی بینی

تصاویر قبل و بعد از عمل جراحی بینی :

سودمندی دیدن عکس های قبل و بعد از عمل جراحی بینی که شما نیز تمایل به انجام آن دارید، مبالغه آمیز است، زیرا نتایج عمل جراحی بینی دیگران پیش بینی یا تضمینی برای شما به ارمغان نخواهد آورد، علاوه بر این، برخی جراحان پلاستیک بینی و صورت تنها بهترین عکس ها را نشان می دهند، به همین دلیل آن را کتاب افتخارات می نامند. اگر به چنین امری مشکوک هستید، درخواست کنید تصاویر بیمارانی را ببینید که از نتایج عمل خود ناراضی بودند.

گرفتن عکس های قبل و بعد از عمل جراحی بینی برای جراحان شیوه استانداردی است. زیرا ظاهر قبل از عمل جراحی بینی  شما را ثبت نموده و ارزیابی نتایج  عمل جراحی بینی  را برایتان آسانتر می کند. ممکن است جراح شما عکس های قبل و بعد افراد دیگری که اجازه داده اند، دیگران آنها را ببینند، به شما نشان دهد. جراح شما مجاز نیست بدون اجازه ی کتبی شما اقدام به چنین کاری کند.

مقالات مرتبط

درمان وزوز گوش

صحبت کردن با یکی از بیمارانی که همین عمل جراحی بینی را انجام داده :

به طور کلی، چنین کاری همیشه مفید نیست. قطعاً تجربه ی شما متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال ممکن است از بیمار دیگری درباره ی دوران نقاهت او سؤال کنید، اما دوران نقاهت هر فردی جنبه های مختص به خود را دارد. چنانچه با بیمار دیگری مشورت کردید، از او درباره ی خطرات عمل جراحی بینی و مزایای عمل جراحی بینی  سؤال نکنید، افراد عامی در خور چنین بحثی نیستند و ممکن است ناخواسته اطلاعات غلطی به شما بدهند. شاید مهم ترین سؤال این باشد که آیا پس از عمل جراحی بینی ، جراح نسبت به نیازهای او حساس و هنگام ضرورت قابل دسترسی بوده است؟

* منبع :  کتاب رازهای راینوپلاستی، جراحی زیبایی بینی

برای مطالعه ” مکان انجام عمل جراحی بینی ”  کلیک کنید .

نظرات بسته شده است.