تناسب بینی – ارزیابی زوایای بینی

عمل بینی یا به اصطلاح رینو پلاستی با توجه به اینکه این عضو از نظر تناسب و زاویه بینی با فرم بینی و شکل صورت نقش بسیار زیادی در زیبایی صورت واز همه مهمتر عمل جراحی بینی می تواند در عملکرد تنفسی نقش مثبت ویا منفی داشته باشد از این رو مشاوره های قبل از عمل زیبایی بینی با پزشک مشاور جراح می تواند نقش بسزایی در رسیدن به اهداف مطلوب جراحی شما هم از منظر زیبایی و تناسب بینی عمل شده با ساختار و شکل صورت شما و خوش فرمی آن و ازهمه مهمتر جلوگیری از اختلال تنفسی و بهبود عملکرد تنفس شما ، و پیشگیری از عدم نیاز به عمل ثانویه بینی داشته باشید . در این مورد به پزشک مشاور خود اطمینان کنید و همه خواسته های مورد انتظار و مشکلات خود را براحتی مطرح کنید یقینا" بهترین نتایج جراحی بینی برای شما حاصل خواهد گردید .

تناسب بینی

تناسب بینی و شکل ساختمان بینی در وسط چهره ی آدمی قرار می گیرد و تناسب بینی یکی از ارگانهایی است که قبل از هر چیز دیگری به چشم می خورد. با این اوصاف مشخص است که تناسب هر بینی که ما در نگاه نخست آن را مشاهده می نماییم، ما را قادر به آن می سازد که بدانیم آن بینی دارای زیبایی منحصر به خودش است یا نه. چه بسا انسانهایی دارای ابروان زیبا، چشم و لبان و گونه های زیبا و جذاب و چانه ی شکیلی هستند ولی متأسفانه به خاطر عدم تناسب بینی آنها زیبا نیست. در این حالت با توجه به اینکه نگاه فرد ابتدا به بینی می افتد، ناخواسته شکیل نبودن و عدم تناسب بینی باعث می شود که سایر نقاط برجسته و زیبای موجود در چهره ی فرد نادیده انگاشته شود. لذا هر گاه جراجی زیبایی بینی انجام پذیرد و ایرادات آن بر طرف شود و تناسب بینی با سایر اجزای صورت برقرار گردد، ناخواسته زیباییهای دیگر نقاط چهره نیز بروز می نماید و با یک عمل زیبایی بینی سایر زیبایی ها نیز متجلی می شوند.

زاویه بینی ایده آل

به راستی زاویه بینی ایده آل چیست؟ چگونه می توان زاویه بینی ایدا آل را ارزیابی کرد و مشخص نمود؟ در پاسخ باید گفت که، بینی ایده آل به آن نوع بینی گفته می شود که بتواند خطوط صورت و زاویه بینی و تناسب آن را به طور طبیعی ظاهر سازد و هماهنگی میان تمامی عوامل تشکیل دهنده چهره ی آدمی را بر هم نزند. زاویه بینی ایده آل می تواند در حالات دو یا سه بعدی طراحی شود. عکسی که از روبروی چهره و از دو طرف آن تهیه می شود و بر روی رایانه با تغییراتی که بر روی تصویر اصلی انجام می گیرد، می تواند شکل ایده آل چهره و زاویه بینی ایده آل را حاصل سازد. از طرفی برنامه های رایانه ای سه بعدی زمینه ی طراحی زاویه بینی لازم و منطقی را بر روی تصاویر بر گرفته از بینی فرد ممکن می سازد.

برای مطالعه " نشانه های عمل بینی موفق " کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است