تکنیک راینوپلاستی مدرن

از بین تمام اعمال زیبائی ، جراحی پلاستیک بینی که اصطلاحاً " رینوپلاستی " نامیده می شود از ویژگی های خاصی برخوردار است.این عمل چیزی بیشتر از مهارت جراحی است و در حقیقت تلفیقی از علم و هنر است .جراح زیبایی بینی نیز با درنظرگرفتن شکل مناسب بینی برای هر صورت خاص ، با برداشتن قسمتهای اضافی و حالت دادن به قسمتهای باقیمانده سعی میکند اثر هنری خود را در معرض دید قرار دهد.

خصوصیات راینوپلاستی مدرن

در راینوپلاستی مدرن تکیه بر حفظ مخاط و تنفس بیمار است. در روشهای سنتی که با روش بسته عمل می شد، برش مخاطات باعث ایجاد چسبندگی و از بین رفتن تنفس می شدکه علت این مسأله آسیب منطقه دریچه بینی است.

در تکنیک راینوپلاستی مدرن از روش باز استفاده می شود. ابتدا پوست بینی بالا برده شده و بنابر این با استفاده از دید مستقیم و نور زیاد هیچ آسیبی به مخاط درون بینی وارد نمی شود. لذا تنفس حفظ و ظاهر بینی به خوبی اصلاح می شود که حداکثر زیبائی را ایجاد می کند. منطقه نوک بینی منطقه ظریف وحساسی است و دستکاری آن دقت زیادی می طلبد. در روش بسته منطقه نوک بینی به دقت اصلاح نمی شود ولی در روش باز و مدرن این منطقه به خوبی اصلاح می شود که از مزایای روش مدرن و باز بر روش بسته می باشد

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است