جراحی بینی های پهن

در جراحی بینی های پهن استفاده از روش‌های تقویت اسکلت بینی برای افزایش حمایت بافت‌های نرم بینی ضروری است و حتی جراحی بینی های پهن با استفاده از تکنیک‌های جدید با نتایج مطلوب همراه است

هزینه

هزینه جراحی بینی های پهن ثابت نیست و به چند فاکتور بستگی دارد که مهم‌ترین آن،‌ خواسته و توان بیمار است. اصولا در ذهن جراح منصف هزینه در اولویت نبوده و نتایج و کیفیت کار و رضایت بیمار از جراحی بینی مهم‌تر است. بنابراین هزینه جراحی بینی های پهن با توجه به بیمارستان محل عمل جراحی و وضعیت بیمار تنظیم می‌شود. ولی اصولا اعتقاد بر این است که هیچ بیماری نباید به دلیل محدودیت اقتصادی از خدمات پزشکی محروم شود.

نتایج

جراحی بینی های پهن و تغییر شکل بینی و صورت قادر به ایجاد اثر هیجانی شدیدی خواهد بود و به خصوص در صورت مبهم بودن خواسته بیمار و برآورده نشدن خواسته اصلی بعد از جراحی بینی های پهن، مشکلات روحی شدیدی ایجاد خواهد شد. این چهره شخص است که حالت و تعلق فامیلی و نژادی را به تصویر می‌کشد و تا حدودی معرف شخصیت فرد است.

گاهی کسی بینی پهن و گوشتی دارد و در طراحی کامپیوتری قبل از جراحی بینی پهن ،بینی قلمی برایش تصویر می‌شود ولی در نهایت پس از عمل بینی‌اش به آن شکل درنمی‌آید. اینا است که این سوال در ذهن ایجا می شود کع آیا می‌توان به این طراحی‌های کامپیوتری قبل از جراحی بینی های پهن اعتماد کرد؟

این متاسفانه از مواردی است که دامن‌گیر افراد و همکاران جوان می‌شود چون برای جذب بیمار با ایجاد ذهنیات و تصورات غیرواقعی سطح انتظار بیمار را بالا می‌برند. چنین کاری حتی در صورت موفقیت‌آمیز بودن عمل جراحی بینی های پهن ،‌ نارضایتی بعدی بیمار را در پی خواهد داشت.

بهترین زمان انجام جراحی بینی های پهن

برای جراحی بینی های پهن ، زمان و فصل خاصی را نمی توان نسبت به بقیه متمایز کرد. انجام جراحی زیبایی بینی در شرایط کنترل شده در تمامی فصل های سال امکان پذیر است. درباره بهترین سن برای انجام جراحی بینی های پهن نیز باید گفت که مهم ترین نکته برای جراح آن است که رشد اسکلت بینی مراجعه کننده کامل شده باشد و این اتفاق تقریبا و به صورت معمول در ۱۵ سالگی برای دختران و پسران می افتد.

برای مطالعه " جراحی بینی های بزرگ " کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است