جراحی زیبایی صورت

انواع جراحی های زیبایی صورت :

۱- کشیدن پوست یا لیفتینگ‌:: : ::::: ::::

در قسمت‌های مختلف صورت به روش‌های متنوعی عمل لیفتینگ انجام می‌شود. در ناحیه پیشانی از روش‌های کلاسیک همچون برداشتن پوست اضافی و یا از روش‌های جدیدتر اندوسکوپیک استفاده می‌گردد. در هر دوی این روش‌ها پوست پیشانی به بالا کشیده می‌شود که علاوه بر بر طرف کردن چین و چروک باعث از بین رفتن خط اخم و بالارفتن ابرو می‌شود. در قسمتهای میانی صورت نیز می‌توان از روش اندوسکوپیک استفاده کرد ولی معمولا برای کشیدن پوست قسمت‌های پایین صورت و گردن از روش‌های کلاسیک یعنی دادن برش در اطراف گوش، آزادسازی پوست و برداشتن پوست‌های اضافی استفاده می‌شود. اثرات جراحی‌ لیفتینگ   می‌تواند برای سال‌های طولانی‌تری باقی بمانند (بیش از ۵ سال)

۲- جراحی پلک ( بلفاروپلاستی ) :

ازنقاط دیگری که با افزایش سن تغییر می‌کنند، پلک ها هستند. افزایش پوست و چربی و جابه‌جایی چربی‌ها و پف آلود شدن پلک ها قیا‌فه‌ای ناراحت عصبی و یا افسرده به فرد می‌دهد. با جراحی پلک می‌توان پوست‌ها و چربی‌های اضافه را برداشت ویا جابجا کرد و بدین‌وسیله قیافه‌ای شاداب‌تر و جوان‌تر به فرد بخشید.

۳- پروتزها وایمپلنت‌ها :

کم حجم شدن و تحلیل استخوان‌های صورت از دیگر عوارض و علایم پیری است که باعث گود رفتگی صورت  می‌شود. این حالت در نقاطی همچون گونه و فک پایین بارزتراست. پروتزها و ایمپلناها می‌توانند این گودرفتگی ها را پر کرده و به فرد قیافه‌ای جوان‌تر بدهند.

۴- راینوپلاستی :

بینی از نقاطی است که با افزایش سن دچار افتادگی به خصوص در ناحیه نوک بینی  می‌شود. این حالت علاوه بر بد شکل کردن فرم بینی  می‌تواند باعث سخت شدن تنفس گردد. با جراحی زیبایی بینی  این ایرادات قابل برطرف شدن است.

باید به خاطر داشت که در بسیاری از موارد مجموعه‌ای از اقدامات فوق جهت جوان‌سازی پوست و صورت لازم است.

خواننده گرامی، پیشنهاد می شود مطلب "بلفاریت یا التهاب پلک " را جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عمل زیبایی پلک مطالعه فرمایید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است