رینوپلاستی در طول تاریخ

رینوپلاستی در طول تاریخ، همواره بشر سعی کرده تعریفی برای زیبایی بیابد. ماهیت مبهم زیبایی، همواره شعرا، فلاسفه و هنرمندان را به‌خود مشغول کرده و آنها کوشش کرده‌اند تا تعریفی برای آن بیابند.
اساساً عمل زیبایی بینی نوعی جراحی است که وقتی بینی کاملاً رشد کرد باید صورت بگیرد. در سنین نوجوانی، بینی هنوز در دوره رشد خود است. پس، اگر چیزی هست که در مورد آن شک دارید،‌باید تا رسیدن زمان مناسب صبر کنید. به طور ایده آل، این جراحی باید کمی دیرتر انجام شود به این ترتیب شانس برای بدشکل شدن بینی در آینده وجود نخواهد داشت. اگرچه بعضی نقایص جدی در شکل بینی وجود دارند که جراحی باید هرچه زودتر انجام بگیرد.
روند کلی جراحی نیز اهمیت دارد .
برای عمل زیبایی بینی بی هوشی موضعی یا عمومی کفایت می کند. این فرایند به دو روش قابل اجراست. روش باز و روش بسته. در اکثر موارد این استخوان بینی است که حین رشد منحرف می شود. این استخوان منحرف شده به کمک جراحی درمان شده و صاف می شود. کل این فرایند تقریباً بیش از ۹۰دقیقه طول نمی کشد. حدود ۲ساعت پس از اتمام جراحی شما می توانید به منزل برگردید. به منظور حمایت از جراحی، بینی پانسمان می شود، که بعد از چندروز باز خواهد شد. برای این موضوع هم شما باید باجراح خود مشورت کنید.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است