عمل بینی با روش های جدید

بینی میتواند همانقدر که زیباست همانقدر هم طبیعی باشد” ایجاد هارمونی وتناسب در اجزاء صورت از طریق عمل بینی امکان پذیر است.

مشاوره وگفتگوی روراست قبل از عمل بینی و استفاده از تکنیک های صحیح و دقیق جراحی بینی چیزیست که میتواند باعث موفقیت عمل بینی وخوشحالی بیمار شود که نشان دهنده تصمیم درست وانتخاب صحیح آنهاست.

مشاوره وگفتگو با بیماران قبل ازعمل بینی باعث می شود جراح خواسته های بیمار را بداند و همچنین بیمار متوجه خواسته های معقول و غیر معقول خود شود و در این جلسه جراح و بیمار متقاضی عمل بینی بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.

هدف از عمل بینی ارتقاء موقعیت  شغلی یا اجتماعی و یا عشقی و عاطفی فرد نیست. بلکه بینی که قرار است ظاهر بهتری داشته باشد تنها قرار است ظاهر بهتری داشته باشد نه چیزهای دیگری. هرچند به هر حال بدنبال یک عمل بینی موفق اغلب اوقات ظاهر بهتر و جذاب تر فرد میتواند باعث اعتماد به نفس بیشتر او و در نتیجه بدست آوردن موقعیت های بهتری شود.

عمل زیبایی بینی آمیزه از علم وهنر است. هنر جراح که با علم خود مانند یک مجسمه ساز به آفرینیش طرحی زیبا از بینی شما دست میزند و با ایجاد تناسب بین بینی و دیگر اجزای صورت شما زیبایی را به ارمغان می آورد.

استفاده از جدیدترین نرم افزارهای کامپیوتری این امکان را میدهد که تصاویر تغییر یافته پس از عمل بینی را به بیماران نشان داد و با متقاضیان عمل بینی  در مورد جزییات این تغییرات بحث کرد. با این حال در نهایت باید تاکید کرد که این تغییرات صرفا آن چیزی نیست که حتما در عمل زیبایی بینی بایستی محقق شود بلکه این تغییراتی در طراحی کامپیوتری مواردی است که میتواند در نظر گرفته شود. هدف اصلی عمل بینی رسیدن به فرمی است که بیماران از بینی خود انتظار دارند نه آنچه که صرفا نظر و دیدگاه جراح است.  البته جراح باید آنالیز بینی و صورت ،اصول زیبایی شناسی وتناسب اجزا را درهر مورد به متقاضیان عمل بینی ارایه دهد ولی در نهایت این نظرنهایی بیمار است که تعیین کننده است.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است