عمل بینی – عمل زیبایی بینی

در عمل بینی وعمل زیبایی بینی ،جلسه اول مراجعه کننده به پزشک متخصص معمولا آشنائی بیمار و جراح بینی می باشد در ضمن بیمار که خواهان عمل زیبایی بینی است خواسته ها ی خودرا مطرح می کند.

جراح بینی بعد از معاینه ظاهر و داخل بینی از نظر وجود انحراف تیغه بینی و پولیپ بینی و سابقه شکستگی بینی ، نظر خود را با توجه به خواسته های متقاصی عمل بینی بیان می کند ممکن است برخی از خواسته های شما از نظر علم زیبا شناسی و پزشکی قابل انجام نباشد چون در عمل بینی ، جراح بینی با حفظ عملکرد طبیعی بینی به زیبا کردن بینی نگاه می کند و هرگز نباید عملکرد طبیعی و فیزیولوژی بینی را در در عمل زیبایی بینی فدای زیبائی ظاهری کرد.

در عمل زیبایی بینی ، خوش حالت کردن و زیبا کردن بینی مطرح است نه کوچک کردن بی رویه بینی که با سایر قسمتهای صورت هماهنگی نداشته باشد چون طراحی بینی در سه ابعاد انجام می گیرد هر شخصی شکل بینی خاص خود را دارد و طراحی در عمل بینی بر اساس بینی موجود انجام می گیرد بیماران عزیز متقاضی عمل زیبایی بینی این موضوع را مد نظر داشته باشند و اصرار به کوچک کردن بیش از حد بینی نداشته باشند و از جراح خود، بینی خوش فرم وبی عیب و نقص بخواهند.

چه بسا در برخی از موارد عمل بینی به جای برداشتن نسج بنبی. نسوج پیوندی از جمله فاشیا یا غضروف یا استخوان در بینی جاسازی می شود تا زیبا دیده شود.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است