عمل بینی پهن

بینی حرف اول را در زیبایی صورت می‌زند زیرا در نگاه از روبرو، در مرکز صورت قرار گرفته و در نگاه از پهلو، برآمدگی مرکزی صورت را ایجاد می‌کند. یک بینی که دراز، بینی پهن یا بزرگ است و یا بینی کج و قوز دار، باعث کاستن از زیبایی چهره‌ای می‌شود که از سایر جهات زیبا‌است. معایب زیادی می‌تواند در بینی وجود داشته باشد. ممکن است بینی پهن باشد، نوک آن بیش از حد به سمت جلو آمده باشد، گوشتی به نظر آید یا نوک آن مانند منقار عقاب به سمت پایین متمایل باشد و یا ممکن است بینی به دلیل آن که چانه فرد کوچک است، بزرگ و بینی پهن به نظر آید.

اشکالات موجود در شکل بینی، علت مراجعه بیش از نیم میلیون نفر در سال به جراحان زیبایی صورت برای جراحی زیبایی بینی است. اگر بینی شما، با سایر اجزای صورتتان هماهنگ نیست و یا به نوعی، آن چیزی نیست که دوست دارید، می توانید کاندید جراحی زیبایی بینی باشید .

عوامل زیادی در بینی پهن نقش دارند، این عوامل عبارتند از فاصله بین استخوان های بینی، غضروف نوک بینی که خیلی پهن است و ضخامت پوست بینی بویژه در نوک بینی که این عوامل از علل پیدایش بینی پهن هستند. اگر بینی خیلی باریک باشد یا نوک بینی به سمت بالا باشد نتیجه عمل بینی پهن طبیعی به نظر نمی رسد.

عمل زیبایی بینی که‌به‌منظور بهتر کردن مدل بینی انجام می‌شود، رینوپلاستی نام دارد. عمل زیبایی بینی می تواند اندازه بینی پهن شما را کاهش یا افزایش دهد، شکل نوک بینی یا قسمت فوقانی آن را تغییر دهد، سوراخهای بینی را باریک یا پهن کند و زاویه بین بینی و لب بالا را تغییر دهد. همچنین با این عمل می توان نقص های مادرزادی بینی و بعضی از مشکلات تنفسی را برطرف نمود. در واقع در عمل زیبایی بینی ، جراح به دنبال ایجاد ظاهری هماهنگ تر در صورت، با حفظ یا بهتر ساختن عملکرد تنفسی بینی است.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است