عمل ترمیمی بینی و انتخاب جراح مناسب

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که اگر می خواهید جراحی ترمیمی (مجدد) بینی انجام دهید، چگونه باید پزشک خود را انتخاب کنید و یک پزشک جراح خوب چه ویژگی‌هایی دارد که او را از بقیه جدا می‌کند؟ پاسخ ساده است. دنبال پزشکی باشید که بیماران قبلی از او راضی باشند.

برای این کار می‌توانید به مطب پزشکانی که آنها را در نظر گرفته‌اید بروید و با مراجعه‌کنندگان گفت‌و‌گو کنید و در صورتی که اکثر آنها از جراحی بینی (از لحاظ زیبایی و تنفس) خود راضی بودند می‌توانید کار جست‌وجوی پزشک را خاتمه دهید و همان جا وقت ویزیت بگیرید. البته احتمال دارد که بنا به هر دلیلی شما کاندیدای مناسبی برای جراحی زیبایی بینی نباشید. در این شرایط باید به پزشک خود اطمینان کنید و دنبال تغییر سالم‌تری باشید.

به طور کلی بسته به میزان اعتماد بیمار به جراح اول‫ (‬از نظر علم و مهارت‫)‬ و در صورت توافق  با وی ،اولویت با جراح اول می باشد‫.‬ کما اینکه در اغلب موارد  رفع اشکالات خفیف این اتفاق می افتد‫.‬ چون جراح اول در جریان آنچه درعمل گذشته می باشد  و به عبارت دیگر نقشه عمل اول را در دست دارد‫.

در غیر این صورت، جهت ترمیم بهتر است بیمار به جراحی مراجعه نماید که در زمینه عملهای مجدد و ترمیمی بینی اطلاعات و تجربه کافی را داشته باشد و در این رابطه حتما با چند جراح مشورت نماید‫. ‬در نتیجه جهت انتخاب جراح برای  ترمیم با توجه به حساس بودن آن وحتی المقدور جهت پیشگیری از احتمال نیاز به عمل های سوم و چهارم باید وسواس و دقت کافی به خرج داد‫.

هدف اصلی جراحی مجدد، ترمیم بینی به سمت بینی طبیعی است که تنفس آن به خوبی بر قرار باشد، از نظر ظاهری با سایر اجزا‫ء صورت در تعادل باشد وتا آنجا که مقدور است فرم آن با تمایلات منطقی بیمار مطابق  ‬باشد.هرچند عمل ترمیمی بینی پس از عمل اول  بنوعی مشکلترین جراحی زیبایی بوده و بسیار حساس است اما در صورت انتخاب جراح مناسب نتایج قابل ملاحظه ای خواهد داشت و تلفیق علم و هنر در بازگشت آرامش  و اعتماد به نفس از دست رفته ،به بیمار کمک خواهد نمود.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است