عمل ترمیمی بینی

رینوپالستی ترمیمی، برای بینی هایی کاربرد دارد که دچار نقص می باشند و یا در اثر یک جراحی قبلی ناموفق حالتی نامطلوب پیدا کرده اند.
تمام سعی یک جراح زیبایی رساندن چهره شما به حد کمال تعادل و زیبایی می باشد. در این بین جراحی زیبایی بینی به علت موقعیت خاص آن در صورت از اهمیت بسیار بالای برخوردار می باشد به نحوی که به جرات می توان ادعا کرد که زیبایی بینی شما بیش از نیمی از زیبایی چهره شماست و شاید این مهمترین دلیل محبوبیت روز افزون این نوع عمل در جهان است. جراحی زیبایی بینی را می توان در قالب یک هنر که در آن دستان هنرمند جراح اقدام به شکافتن و تغییر شکل بینی شخص می کند درک کرد، به نحوی که از دید زیباشناسی چهره شخص به تعادل برسد.
حال ممکن است بینی شخصی به علت ضربات فیزیکی یا به صورت مادرزادی دچار نقصی باشد و حتی در جراحی بینی اولیه انتظارات شخص برآورده نشده باشد که در هیچ یک از این موارد نیازی به نگرانی نیست زیرا با جراحی بینی ترمیمی می توان بسیاری از انتظارات را برآوره کرد.
بنابر آمار جامعه جراحان آمریکا ۲۰% بیماران از جراحی اولیه بینی خود راضی نیستند و معموال نیاز به جراحی ثانویه پیدا می کنند که البته این امر در کشور عزیزمان ایران بسیار کمتر می باشد با توجه به اینکه می توان ادعا کرد چنانچه این جراحی توسط شخصی با تجربه و با تبحر انجام گیرد نتایج نامطلوب به زیر ۲% تا ۳% نیز خواهدرسید.

دلایل عمل جراحی ترمیمی بینی

نوک غیر طبیعی بینی
فاصله زیاد سوراخ های بینی
بزرگ بودن بینی
مشکالت تنفسی
ناراضی بودن شما از عمل اولیه بینی تان
انحراف تیغه بینی به دلیل ضربات فیزیکی

اعمال جراحی بینی می توانند بسیار پیچیده باشند به عنوان مثال چنانچه تیغه بینی شما بر اثر ضربات فیزیکی از بین رفته باشد جراح ممکن است برای ترمیم ان غضروفی از پشت گوشتان برداشته و در محل تیغه بینی شما قرار دهد.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است