عمل زیبایی بینی در تهران

چه افرادی نیاز به عمل زیبایی بینی دارند؟

شخصی برای عمل زیبایی بینی مناسب است که بینی وی فاقد استانداردهای ایده آل زیباشناختی بوده، یا نامتناسب با سایر اجزای صورتش باشد. وی همچنین باید در سلامت کامل روح و روان بوده و توقعاتش کاملاً منطقی و واقع بینانه باشد. بهترین افراد برای عمل زیبایی بینی کسانی هستند که میخواهند ظاهر بینی بهتری داشته باشند؛ نه اینکه در صدد بدست آوردن بینی آرمانی و کاملا بی عیب و نقصی باشند که در ذهن خود تجسم کرده اند. اگر از نظر جسمی سالم و از نظر روحی ثابت قدم و در انتظارات خود منطقی هستید کاندید خوبی برای عمل جراحی بینی به حساب می آیید.

مشاوره قبل از عمل زیبایی بینی

در مشاوره قبل از عمل زیبایی بینی ، جراح پس از معاینه و بررسی بینی از شما درخواست میکند که تغییرات مورد انتظار خود را شرح دهید. وی سپس با کمک کامپیوتر تصاویری از بینی های ممکن را برای شما طراحی میکند تا خواسته ها و ایده آل های شما برای او و برای خودتان روشنتر گردد. باید دو نکته را در عمل زیبایی بینی مد نظر داشته باشید: نخست اینکه هرچند جراح شما به علم زیبایی، عملکرد و عمل زیبایی بینی احاطه کامل دارد ولی دارای محدودیتهاییست. او قادر نیست برای شما بینی خلق کند و در برخی موارد ایجاد یک بینی کاملا بدون عیب و ایراد امکانپذیر نیست. و دوم اینکه هدف از طراحی قبل از عمل زیبایی بینی نشان دادن بینیِ بعد از عمل زیبایی به شما نیست، بلکه هدف تنها آشنا شدن جراح با سلیقه و طبع شماست. ممکن است شکل نهایی بینی شما با آنچه که طراحی شده است متفاوت باشد.

پزشک در هنگام برنامه ریزی برای عمل زیبایی بینی ، کل چهره شما را در نظر می گیرد. مثلا اگر شما چانه یا گونه های ضعیفی داشته باشید بینی تان بزرگتر از آنچه که هست به نظر میرسد. در اینگونه موارد ضرورت ترمیم چانه، گونه یا سایر اجزاء صورت قابل تامل بوده و برخی بیماران ترجیح می دهند که این عمل را همراه با عمل زیبایی بینی در یک مرحله انجام دهند. پزشک شما در صورت لزوم با شما در این باره صحبت خواهد نمود.

در صورت وجود سابقه شکستگی بینی یا جراحی بینی، ابتلا به انسداد تنفسی، سینوزیت، حساسیت، آسم، دیابت، بیماری تیرویید، فشار خون، اختلال انعقاد خون، یا هرگونه بیماری دیگر آنرا با پزشکتان در میان بگذارید. درباره داروهایی که مصرف میکنید، سابقه بیماریهایی که داشته اید، و همچنین بیماریهای ارثی فامیلی (در صورت وجود) با پزشکتان صحبت کنید.

آماده سازی قبل از عمل زیبایی بینی

پنجره ها را تاریک کنید تا در هنگام روز نیز بتوانید بخوابید.

بعد از عمل زیبایی بینی تا سه روز نیاز به استراحت مطلق دارید. برای این مدت وسایل سرگرمی نظیر مجله، کتاب، موسیقی، فیلم و ... تهیه نمایید.

در صورتیکه قبل از عمل زیبایی بینی به سرماخوردگی، گلودرد، تبخال یا هر بیماری دیگری دچار شُدید پزشک خود را از آن مطلع نمایید.

از هشت ساعت قبل از ساعت تعیین شده برای عمل زیبایی بینی مطلقا چیزی نخورید و نیاشامید (حتی آب).

قبل از مراجعه جهت بستری حتما استحمام کنید زیرا استحمام در عرض یکهفته پس از عمل زیبایی بینی ممنوع است. اصلاح صورت برای آقایان، و پاک کردن آرایش صورت و لاک ناخن برای خانمها ضروری است.

قبل از مراجعه اشیاء فلزی نظیر ساعت، النگو، گیره سر و غیره را خارج نمایید.

جهت بازگشت به منزل یک بالش و یک پتو در اتومبیل بگذارید.

در زمان مراجعه دفترچه بیمه، جواب آزمایشات و تمامی مدارک پزشکی خود را همراه داشته باشید.

روز عمل زیبایی بینی لباسهای جلو باز (دکمه دار یا زیپ دار) و گشاد بپوشید. از پوشیدن پیراهن یقه بسته، تی شرت و لباس تنگ خودداری نمایید.

از هنگام بستری تا ۲۴ ساعت بعد از عمل زیبایی بینی وجود شخصی که از شما مراقبت کند ضروری است.

برای مطالعه " عمل بینی خوب " کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است