فیلم اتاق عمل جراحی بینی

ایران بیشترین عمل جراحی بینی را در دنیا دارد.

بهترین جراحان رشته عمل جراحی بینی نیز متعلق به ایران هستند.می‌توان گفت که ایران مرکز عمل جراحی بینی دنیاست.

عمل زیبایی بین  به نوعی مشکل‌ترین عمل جراحی زیبایی و بحث برانگیزترین عمل است؛ زیرا دقت پزشک جراح در انجام این عمل بسیار مهم است.

۱- بی هوشی در اتاق عمل جراحی بینی

به شما داروهائی داده خواهد شد تا شما حین عمل راحت باشید این داروها باعث بیهوشی عمومی یا آرامش شما می شود که جهت آن جراح شما تصمیم می گیرد.

۲- برش ها در اتاق عمل جراحی بینی

عمل جراحی بینی در اتاق عمل یا به روش بسته انجام می گردد که در آن برشها داخل بینی داده می شود و یا به روش باز انجام می گردد که در آن یک برش روی کولوملا ( تیغه ی میانی بین سوراخ های بینی ) داده می شود. از طریق آن پوشش بینی باز شده و تغییرات لازم در شکل بینی داده می شود.

۳- تغییر شکل در ساختار بینی

در اعمال جراحی بینی یا ابعاد بینی کوچک و یا بزرگتر می شود و در آن برای افزایش بافت می توان از غضروف هائی که از نقاط مختلف بدن برداشته می شود استفاده کرد. بیشتر مواقع غضروف از تیغه بینی برداشته می شود.

۴ - تصحیح انحراف تیغه بینی

در این مرحله از عمل جراحی بینی تیغه بینی صاف شده و برجستگی های داخل بینی که باعث اختلال در تنفس می شود اصلاح می گردد.

۵ - بستن برش در عمل جراحی بینی

وقتی که بینی به شکل دلخواه رسید بافت پوششی روی بینی قرار داده شده و محل برش بخیه می گردد. ضمنا ممکن است با برش در جدار سوراخ های بینی اندازه آن تغییر یابد.

۶ - دیدن نتایج عمل جراحی بینی

در طی هفته اول بعد از عمل جراحی بینی در حین بهبود بافت های بینی از آتل های داخلی و یا خارجی برای حمایت از بافت بینی استفاده می گردد. هرچند که بهبود التهابات چند هفته بیشتر طول نمی کشد تا یک سال بعد از عمل جراحی بینی شکل بینی تغییر می کند و طی این مدت به نتیجه نهائی مطلوب می رسد و صبح ها ممکن است بعلت التهاب بیشتر بینی بزرگتر و متورم به نظر رسد که این مسائل کلا در طی سال اول بعد از عمل جراحی بینی می باشد.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است