تهران، پاسداران، بوستان نهم، ساختمان مهـــر، پلاک ۱۳۳، طبقه ۵، واحد ۱۷

دکتر هادی سرمست / فیلم جراحی بینی / فیلم انیمیشن عمل جراحی پلاستیک بینی
۲ دقیقه

فیلم انیمیشن عمل جراحی پلاستیک بینی

آنچه می خوانید...

رینوپلاستی یا عمل جراحی پلاستیک بینی از سنین ۱۶ سالگی در دختران و پسران قابل انجام است و در سنین پایین تر در دختران بستگی به عواملی نظیر کامل بودن رشد جسمی ، شروع سن بلوغ و معاینه فیزیکی بینی دارد . شخصی که کاندید جراحی بینی می شود می باید از بلوغ فکری و رشد خوبی برخوردار باشد و از جانب خانواده خود برای انجام این کار حمایت گردد و همچنین به طور دقیق در مورد انتظارات و توقعات خود فکر نموده و آن را با جراح خود در میان بگذارد و از میزان تغییرات پیش آمده با اطلاع بوده و واقع بین باشد  ، زیرا این عمل اگر چه باعث افزایش زیبایی و اعتماد بنفس شما می شود  ولی به علت محدودیت هایی که بعداً بیان می شود همیشه دارای نتایج ایده آل نمی باشد و حتی ممکن است به تنهایی قادر به حل مشکلات صورت شما نباشد.
لذا بهترین افراد برای جراحی بینی کسانی هستند که دوست دارند ظاهر زیباتری داشته باشند نه اینکه در آرزوی به دست آوردن چهره ایده آل و هنری باشند که خود تجسم کرده اند . زیرا به دلایل متفاوت همیشه امکان انطباق کامل آنچه در تصور خیالی بیماران است با آنچه در توانایی یک عمل جراحی بینی  می باشد امکان پذیر نبوده و همواره  عمل جراحی پلاستیک  بینی  در خدمت بهبود یافتن و بهتر شدن است که می تواند سبب تقویت روحی و افزایش اعتماد به نفس شما شود ، نه عالی شدن و اگر فردی به دنبال عالی شدن است هیچ گاه کاندید خوبی برای جراح زیبایی نمی باشد.
بنابراین اگر شما از نظر جسمی سالم و از نظر روحی متعادل و در تصمیم گیری ثابت قدم و در انتظارات خود منطقی هستید می توانید کاندیدای خوبی برای  جراحی بینی باشید.

در این سایت میتوانید اطلاعاتی درمورد عمل جراحی بینی  و مشکلات گوش و بینی را  مطالعه کنید . ” فیلم انیمیشن عمل جراحی پلاستیک بینی ”  را در این قسمت مشاهده میکنید .

برای مشاهده ” فیلم عمل جراحی بینی” کلیک کنید .

دکتر هادی سرمست

دکتر هادی سرمست

جراح پلاستیک بینی و صورت - متخصص گوش و گلو و بینی