تهران، پاسداران، بوستان نهم، ساختمان مهـــر، پلاک ۱۳۳، طبقه ۵، واحد ۱۷

دکتر هادی سرمست / فیلم جراحی بینی / فیلم جراحی بینی(شماره۳)
۲ دقیقه

فیلم جراحی بینی(شماره۳)

آنچه می خوانید...

سن عمل جراحی بینی  :

در بچه ها  سن عمل جراحی بینی  محدودیت های مشخصی وجود دارد که مانع از عمل جراحی بینی  قبل ازبلوغ کامل می شود اغلب دختران درپایان ۱۶سالگی وپسرها در پایان ۱۸ سالگی به بلوغ کامل رسیده اند ومیتوانند تحت عمل جراحی بینی  قرار گیرند . اصلاح عیوب بینی دراین سن باعث میشود اعتمادبه نفس نوجوان در یک زمان طلایی از زندگی وی بیشتر شود ونباید فراموش کنیم که در این زمان است که نوجوان نه تنها خودش را می شناسد بلکه احتمالاً آینده اش راپایه ریزی خواهدکرد .

از طرف دیگر امروزه تعداد قابل توجهی از متقاضیان عمل جراحی بینی  افراد بالای ۴۰ سال هستند . بسیاری از آنها اظهار می کنند که در زندگیشان از شکل بینی خودشان رضایت نداشته اند ودرنهایت برای عمل جراحی بینی  مراجعه کرده اند . چنانچه وضعیت عمومی وسلامتی فرد خوب باشد هیچ وقت برای عمل جراحی بینی  دیر نیست . دراین مواردمعمولا عمل جراحی بینی  همراه با سایراعمال زیبایی صورت مثل کشیدن پوست صورت و … .. به طور همزمان انجام می گیرد.

در ویزیت اولیه شما تمام موارد لازم در مورد عمل جراحی بینی  توضیح داده میشود و در صورت تمایل به انجام عمل جراحی بینی ، برای شما  در خواست فوتوگرافی می شود که در واقع عکسهای مورد نیاز  جهت طراحی عمل جراحی بینی  شماست.

در این سایت میتوانید اطلاعاتی درمورد عمل جراحی بینی  و مشکلات گوش و بینی را  مطالعه کنید . ” فیلم جراحی بینی(شماره۳) ”  را در این قسمت مشاهده میکنید .

برای مشاهده ” فیلم جراحی بینی(شماره ۴) ” کلیک کنید .

دکتر هادی سرمست

دکتر هادی سرمست

جراح پلاستیک بینی و صورت - متخصص گوش و گلو و بینی