فیلم عمل بینی

این فیلم معرفی تکنیک هایی که در عمل بینی استفاده می شود ساخته شده است .

این فیلم به شما کمک میکند تا در عمل بینی خود درست تصمیم بگیرید.

راینوپلاستی یک عملی است که در آن دقت و حس هنری جراح نقش مهمی بازی می کند. هدف یک عمل زیبایی بینی این است که بینی جدید توجه دیگران را به خودش جلب نکند و به صورت کامل با زمینه حومه صورت آمیخته شود. با توجه به اینکه بینی ایده آل و استاندارد وجود ندارد زمان بیان خواستار و انتظارات شما اولین جلسه مشاوره شما با جراح بینی خودتان است.

عمل زیبایی بینی می تواند تحت بیهوشی عمومی و همچنین بیهوشی موضعی انجام شود.

بینی اساسا یک عضو حسی و تنفسی است . همانطور که در فیلم مشاهده می کنید بینی ساختار پیچیده متشکل از غضروف و استخوان دارد که در درون ،توسط غشای مخاطی دستگاه تنفسی و در بینی توسط پوست پوشیده شده است. همچنین بینی به عنوان یک عضو بویای عمل می کند و حفاظت در برابر محیط را فراهم میکند. این فاکتورها بسیار مهم هستند چرا که در عمل بینی علاوه بر دستیابی به سطح مشخص از زیبایی باید تمام عملکردهای بینی دست نخورده و بی عیب باقی بماند .

عمل زیبایی بینی با دو روش باز و بسته قابل انجام می باشد، جراح بینی مشخص می کند که کدام روش عمل بینی برای بینی شما مناسب تر است.

مقالات مرتبط

درمان وزوز گوش

با توجه به فیلم در ابتدا با نظر نظر گرفتن نیاز بینی شما قوز یا پل بینی کوچک یا بزرگ می شود.در عمل بینی، از بافت خود بیمار برای ارتفاع دادن و یا پشتیبانی هرم بینی استفاده می شود.

نوک بینی ظریفترین قسمت عمل بینی است که دقت هر چه تمام تر پزشک را می طلبد این حساسیت در فیلم به نمایش کشیده شده است. در عمل بینی می شود سوراخ های بینی را با کاهش اندازه غضروف الار کاتریج باریک کنیم.تمام این کارها به دقت بی نهایت برای حفظ ساختار بینی نیاز دارد .

با بخیه زدن می شود ساختمان نوک بینی را اصلاح کرد مانند فیلم .همچنین می شود غضروف هایی که کالوملا را تشکیل می دهند به هم متصل کرد . علاوه بر این برای پایدارسازی بیشتر می شود از غضروف استفاده کرد . استفاده از پیوند غضروفی در این ناحیه برای پایدارسازی و یا زیبایی بیشتر بینی باید با دقت تمام انجام شود.

در نهایت ممکن است نیاز باشد که استخوان بینی شکافته شود تا فضای ایجاد شده در بالای بینی بسته شود . این کار حصول بوجود آمدن کبودی هایی است که پس از عمل بینی در زیر چشمها ظاهر می شود.

همانطور که در فیلم هم مشاهده می کنید بعد از عمل بینی به صورت معمول از آتل بینی استفاده می شود. برخلاف ظاهر عمل های بینی ، عمل بینی یک عمل دردناک نیست با این وجود میزان مشخص از عوارض کوتاه مدت ،محل کبودی ها که در همان هفته های اول بعد از عمل بینی از بین می روند به صورت معمول وجود دارد .

موضوع بسیار مهم اینست که قضاوت در مورد نتیجه عمل بینی باید بعد از چندین ماه بعد از عمل بینی و یا حتی بعد از حدود یکسال باشد.

نظرات بسته شده است.