فیلم عمل جراحی بینی(شماره ۱۱)

دلیل انجام عمل جراحی بینی :

بینی در قسمت مرکزی صورت قرار گرفته است و نقش زیادی در زیبایی صورت دارد، به طوری که اگر بینی شما خیلی بزرگ و یا به عکس خیلی کوچک باشد در نگاه اول باعث توجه بیننده خواهد شد و حتی اگر شما دارای اعضای زیبای دیگری در صورت باشید دیگر بیننده به آن توجه نمی کند و این عدم تقارن توجه بیشتری را به خود معطوف می کند. شکل بینی از پدر و مادر شما به ارث می رسد و به رشد خود تا سن بلوغ ادامه می دهد تا به شکل اصلی خود برسد،

  سن عمل جراحی بینی در دخترها شانزده سالگی و در پسرها هجده سالگی می باشد و از این سن به بعد می توان عمل جراحی بینی را انجام داد و قبل از این سن، عمل جراحی بینی  نتیجه مطلوب را نمی دهد.
جراحی پلاستیک بینی  همراه با اعمال دیگر هم انجام می شود. به طور مثال اگر شما دارای انحراف بینی و یا انسداد مجاری تنفسی بینی باشید به طور همزمان این اصلاحات هم انجام خواهد شد. مشکلات دیگر بینی مانند برجستگی روی بینی (دورسوم) – اندازه سوراخ های بینیپهنی بیش از حد بینی – وضعیت نوک بینی و ... در جراحی پلاستیک بینی اصلاح خواهند شد و به صورت متقارن با سایر اعضا صورت در خواهند آمد.

در این سایت میتوانید اطلاعاتی درمورد عمل جراحی بینی  و مشکلات گوش و بینی را  مطالعه کنید . "فیلم عمل جراحی بینی(شماره ۱۱)"  را در این قسمت مشاهده میکنید .

برای مشاهده " فیلم جراحی بینی (شماره ۱۲ ) " کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است