قیمت جراحی بینی

جراحی زیبائی و پلاستیک از پویا ترین رشته های پزشکی است و این بدان علت است که زیبائی و جوان بودن یکی از آرزوهای همه انسانها است.جراحی پلاستیک بینی یا جراحی زیبائی بینی که در اصطلاح پزشکی رینوپلاستی نامیده می شود که برای تغییر فرم بینی به زیبا شدن و خوش حالت و هم آهنگ کردن بینی با بقیه قسمت های صورت به کار می رود.

یکی از آرزوهای دیرینه بشر جوان ماندن و زیبا بودن است چون زیبا و خوش فرم بودن بینی به شخص اعتماد به نفس می دهد و زندگی را برایش شیرین تر می کند.

شاید سال‌های قبل عمل‌های زیبایی به ویژه جراحی بینی مختص خانم‌ها بود، اما چند سالی است که آقایان نیز به جرگه علاقه‌مندان به زیبایی پیوسته‌اند.

قیمت جراحی بینی

تجربه کاری، سوابق فردی متخصص و نوع جراحی که بیماران دارند ۳ عامل مهم تعیین قیمت جراحی بینی محسوب می‌شود اما باید در نظر داشت که قیمت جراحی بینی متعارف را جامعه تعیین می‌کند.

وی گفت: به عنوان مثال عمل جراحی زیبایی بینی در کویت ۲ میلیون تومان، در امارات ۸ میلیون تومان، در آمریکا ۵ تا ۱۵ هزار دلار و در فرانسه چیزی حدود ۵ تا ۱۵ میلیون تومان است.

عوامل متعددی روی قیمت جراحی بینی تأثیر‌گذار است که یکی کیفیت کار و دیگری روش‌های جدید تقویت بینی است.

در روش‌های جدید عمل جراحی بینی معمولاً زمان عمل بینی طولانی است و چند ساعت به طول می‌انجامد اما در روش‌های قدیم عمل جراحی بینی فقط بافت بینی برداشته می‌شد. ظرافت و دقت بالایی در روش‌های جدید جراحی بینی باید به کار گرفته شود چرا که در این روش‌ها از نقاطی که بافت بینی اضافه وجود دارد به نقاطی که در آن بینی ضعف اسکلتی و حمایتی دارد پیوند زده می‌شود و گاهی اوقات این عمل‌ها دو یا ۴ ساعت به طول می‌انجامد.

اما هیچ وقت نمی توان در مورد یک محدوده خاصی از قیمت جراحی بینی صحبت کرد . برای بیماران باید ملاک نوع و کیفیت کار باشد نه قیمت جراحی بینی.

برای آشنایی با هزینه عمل ترمیمی بینی روی لینک کلیک کنید.

به این پست امتیاز دهید.
قیمت جراحی بینی
۴ از ۱ رای