مراحل جراحی بینی (روش باز)

 در جراحی عمل زیبایی بینی باز، پس از آنکه جراح پلاستیک شکافها را بخیه زد، بینی ترمیم شده پوشانده می شود و با نوار بسته می شود تا بی حرکت بماند تا بهبود شکاف ها منقطع نگردد

 بینی جدید با نوار کاغذی آماده می شود تا تراشه فلزی برای ثابت نگهداشتن بینی روی آن قرار بگیرد و شکل صحیح بینی جدید حفظ گردد.

بعد از عمل، بینی نوار پیچ شده، برای قرارگرفتن تراشه فلزی آماده می شود تا بینی بی حرکت بماند و محافظت گردد.

تراشه فلزی توسط حفاظت از بافت نازک بینی جدید به روند بهبود زخم ها کمک می کند.

بانوار بستن، قراردادن تراشه فلزی، و پوشاندن بینی تازه روند عمل زیبایی بینی را کامل می کند سپس بیمار دوره نقاهت را می گذراند و پوشش زخم ظرف یک هفته پس از عمل برداشته خواهد شد.

در جراحی باز بینی،غضروف جانبی تحتانی راست در معرض اصلاح و ترمیم قرار گرفته است.

عمل زیبایی بینی باز ،نوک بینی برای باریک کردن بینی بخیه زده می شود.

در عمل زیبایی بینی باز،شکاف ها اندونازال(درون بینی) مستند، و بنابراین پنهان اند.

شکاف پوست در کلوملا به جراح پلاستیک کمک می کند که برای پنهان نمودن جای زخم بخیه دقیقی بزند- به جز شکاف در کلوملا) از میان پایه بینی، شکاف کلوملا به جراح اجازه می دهد که سایز، شکل و وضعیت غضروف ها و استخوان هایی که باید اصلاح شوند را ببیند.

 درون بینی برش ها غضروف جانبی تحتانی را نشان می دهند، که یکی از غضروف های بال شکل هستند که نوک بینی را می سازند. خطوط ناهموار قرمز رنگ ترسیم شده محل شکاف کلوملا را نشان می دهند وقتی پوست از چارچوب غضروف و استخوان بلند شود، جراح کار اصلاح بینی را اجرا می کند.

 عمل زیبایی بینی باز، به منظور باریک نمودن نوک بینی ایی که خیلی پهن است، جراح  ابتدا علت پهنای زیاد بینی را تعیین می نماید. بخیه هایی که در محل معین قرار می گیرند نوک بینی را باریکتر خواهند نمود.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است