مراحل جراحی عمل زیبایی بینی

مراحل جراحی عمل زیبایی بینی :

ـــ مرحله اول  عمل جراحی بینی- بی هوشی:

به شما داروهائی داده خواهد شد تا شما حین عمل زیبایی بینی  راحت باشید . این داروها باعث بی هوشی عمومی یا آرامش شما می شود که جهت آن جراح عمل زیبایی بینی  شما تصمیم می گیرد.

ـــ مرحله دوم عمل جراحی بینی - برش:

عمل جراحی رینوپلاستی یا به روش بسته انجام می گردد که در آن برشها داخل بینی داده می شود و یا به روش باز انجام می گردد که در آن یک برش روی کولوملا ( تیغه ی میانی بین سوراخ های بینی ) داده می شود. از طریق آن پوشش بینی باز شده و تغییرات لازم در شکل بینی داده می شود.

ـــ مرحله سوم عمل جراحی بینی- تغییر شکل در ساختار بینی:

در اعمال جراحی عمل زیبایی بینی  یا ابعاد بینی کوچک و یا بزرگتر می شود و در آن برای افزایش بافت می توان از غضروف هائی که از نقاط مختلف بدن برداشته می شود استفاده کرد. بیشتر مواقع غضروف از تیغه بینی برداشته می شود. گاها غضروف از گوش و یا دنده برداشته می شود.

ـــ مرحله چهارم  عمل جراحی بینی- تصحیح انحراف تیغه بینی:

در این مرحله تیغه بینی صاف شده و برجستگی های داخل بینی که باعث اختلال در تنفس می شود اصلاح می گردد.

ـــ مرحله پنجم عمل جراحی بینی - بستن برش:

وقتی که بینی به شکل دلخواه رسید بافت پوششی روی بینی قرار داده شده و محل برش بخیه می گردد. ضمنا ممکن است با برش در جدار سوراخ های بینی اندازه آن تغییر یابد.

ـــ مرحله ششم عمل جراحی بینی - دیدن نتایج:

در طی هفته اول بعد از  عمل  زیبایی بینی  در  حین  بهبود   بافت های  بینی از آتل های داخلی و یا خارجی برای حمایت از بافت بینی استفاده می گردد. هرچند که بهبود التهابات چند هفته بیشتر طول نمی کشد تا یک سال بعد از عمل شکل بینی تغییر می کند و طی این مدت به نتیجه نهائی مطلوب می رسد و صبح ها ممکن است بعلت التهاب بیشتر بینی بزرگتر و متورم به نظر رسد که این مسائل کلا در طی سال اول بعد از عمل  زیبایی بینی می باشد.

توجه:

عمل جراحی زیبایی بینی   برای اصلاح راه های هوائی نیاز به بررسی ساختارهای بینی و مسیر جریان هوا داخل بینی دارد. در بعضی موارد انحراف تیغه بینی باعث این شکل می شود که با صاف کردن آن مشکل بهبود می یابد.

جراحی زیبایی بینی در کلینیک زیبایی دکتر سرمست با بهترین روش ها و با استفاده از جدیدترین تجهیزات انجام می شود، به گونه ای که بیمار پس از جراحی، هم از زیبایی و هم از سلامت بینی خود کاملا رضایت دارد

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است