نکات قبل از عمل بینی

مهمترین مسأله قبل از عمل بینی رسیدن به درک درستی از این عمل بینی و محدودیت‌های آن می‌باشد. این مهم پس از جلسات مشاوره با پزشک حاصل می‌گردد. عکس و آزمایشات قبل از عمل بینی بنا به صلاحدید پزشک باید تهیه وآماده گردد.

بعضی نکات که بهتراست قبل از عمل جراحی زیبایی بینی مد نظربرخی از عزیزان قرار بگیرد:

ابتدا تاکید می شوداین نکات در عده ای اندک از بیماران دیده میشود ونه در همه افراد

بعضی از خصوصیات فردی و انتظارات غیر واقعی در عده ای از افراد وجود دارد و ممکن است در جریان عمل بینی برجسته شود. بهتر است بیماران محترم قبل از تصمیم به انجام عمل بینی ، این نکات را مورد توجه جدی قرار دهند:.

۱) در چهره هیچ فردی بینی اولویت زیبایی و جذابیت نیست. توقع نداشته باشید با عمل بینی ، شکل بینی عمل شده شما به نحو غیر عادی موجب شگفتی (و حواس پرتی ) دیگران شود مگر اینکه دست آورد عمل بینی ، یک بینی غیرطبیعی و غیر عادی باشد.بدیهی است که بینی غیر عادی اگر چه توجه را به خود جلب مینماید ولی چنانچه منطبق بر اصول زیباشناسی نباشد،مورد قبول هیچ بیمار "آینده نگر"ی نمی باشد.

رعایت اصول زیبا شناسی سبب تداوم احساس خوشایند "زیبایی "حتی در موقعیت ها و دوران های مختلف زندگی می شود.

اثر شگرف عمل بینی که همه شاهد آن بوده ایم اساسا به دلیل هماهنگ تر شدن هر چه بیشتر بینی با دیگر اجزا صورت میباشد و این خود به سبب به چشم آمدن و جلوه نمودن دیگر اجزا زیبا و جذاب چهره می باشد.

۲) افرادی که همه زندگی را در ظاهر خود و همه زیبایی خود را در بینی خود خلاصه می کنند حتی نتیجه بهترین عمل بینی خوشایند شان نخواهد بود. مجدد یادآوری می شود: در چهره انسان بینی اولویت زیبایی و جذابیت ندارد

۳) افراد "کمال گرا " انتظار بینی کامل دارند و نتیجه کلی را فدای موشکافی و کشف و توجه به اشکالات کوچک می نمایند و یا هنگامی که نتیجه کمی کمتر از کامل باشد آنان را راضی نمی کند می بایست به صورت جدی انجام عمل بینی را بررسی نمایند و در نظر داشته باشند که عمل بینی کار و هنردست است و بعلاوه روی بافت زنده که در همه حال در حال تغییر است،انجام میشود.

۴)توجه وسواس گونه و بیش از اندازه به هر نقطه بدن که حتی زیبایی آن برجسته هست، سبب می شود اشکالات کوچکی که قبلا به چشم نمی امده بزرگ جلوه کند. از جمله غیر قرینگی را که در همه اعضا بدن وجود دارد متوجه خواهید شد.

۵) اگر روحیه فردی طوری باشد که به جای اینکه در آخر، نتیجه عمل بینی را با بینی قبل خودشان مقایسه کنند با بینی دیگران مقایسه می کنند در پذیرفتن نتیجه و لذت بردن از عمل بینی مشکل خواهند داشت. این نکته برای بیماران با بینی های "گوشتی "جدی تر مطرح می شود

۶) اگر خصوصیات شما طوری است که مثلا هنگام خرید نمی توانید تصمیم بگیرید یا از خریدتان راضی نمی شوید. در انتخاب جراح و کنار آمدن با نتیجه عمل بینی مشکل خواهید داشت .

۷)افراد کم صبر که فرصت نمی دهند تااینکه بهبودی حاصل شده و ورم ها کاهش یابد،و منتظر نتیجه زودرس هستند متوجه باشند که خود و اطرافیان را خسته خواهند کرد.

۸) عمل بینی مراقبت های دقیق نیاز دارد می بایست آمادگی داشته باشید مراقبت های بعد عمل بینی را با حوصله انجام دهید.

۹) فکر کردن به نتیجه عمل بینی و شکل بینی در همه بیماران معمول بوده و به درجاتی اضطراب آور است ولی بعد از عمل بینی متوجه می شوید که بیش از حد لزوم به آن فکر کرده و خود را نگران نموده اید.

برای آشنایی با مراقبت های بعد از عمل بینی روی لینک کلیک کنید.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است