کاهش عوارض عمل زیبایی بینی

انجام هر عملی ریسک‌های مخصوص به خود را دارد. اما در صورتی که تمام شرایط استاندارد به دقت رعایت شود، ریسک این جراحی را می‌توان به میزانی بسیار کمتر از ریسک یک مسافرت جاده‌ای رساند. بدیهی است که جراحی بینی نیز از این قاعده مستثنی نیست و ریسک جراحی در شرایط غیراستاندارد و توسط پزشک غیر ماهر آنچنان بالا است که پذیرش انجام آن را کاملا غیرمنطقی می‌کند.

جراحی بینی در صورتی که درست توسط پزشک متخصص انجام نشود می‌تواند عوارض ناخوشایندی به همراه داشته باشد که عبارتند از:

عوارضی که روی عملکرد بینی به جای می‌گذارد نظیر مشکلات تنفسی و عوارضی که روی زیبایی و ظاهر فرد به جای می‌گذارد مثل ظاهر نازیبای بینی، ناهماهنگی پره‌ها و ...

اما در صورت که در انتخاب پزشک دقت کافی به عمل آورده شود می تواند خطر و عوارض بعد از جراحی را تا حدود بسیار زیادی کاهش دهد و حتی کاملا از بین ببرد. پس بنابراین انتخاب جراح، بسیار اهمیت دارد.

تصمیم بیمار برای جراحی و انتخاب جراح از کلیدی‌ترین عوامل در پیشگیری از عوارض جراحی بینی است. بیماران نباید در تصمیم خود برای جراحی عجله کنند و تحت تأثیر اظهارات دیگران قرار گیرند. لازم است قبل از عمل نهایت وسواس و دقت برای انتخاب جراح صورت بگیرد. جراحی باید انتخاب شود که بینی را به صورت طبیعی عمل کند و از کوچک کردن غیر طبیعی و بیش از اندازه بینی پرهیز کند. مهمترین اصل، انتخاب جراحی است که بیماران وی پس از عمل به‌راحتی از راه بینی بتوانند تنفس کنند.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است