کوچک نکردن سوراخ های بینی

کوچک نکردن سوراخ‌های بینی :

در جراحی‌ عمل بینی  سوراخ‌های بینی به هیچ وجه دست نخورده است. این کار به ۴ دلیل بسیار غیرمنطقی است :

اول آنکه در اغلب موارد دست خوردن سوارخ‌های بینی کاملا مشخص می‌شود و معلوم است که فرد جراحی عمل بینی  شده ‌است، چون چین کنار پره بینی از بین می‌رود و بازسازی این چین و فرورفتگی طبیعی تقریبا غیرممکن است.

نکته دوم اشکالات تنفسی است که به دلیل کم شدن قطر مجرای تنفسی اتفاق می‌افتد و بسیاری از این افراد پس از سال‌های طولانی با مشکلات شدید تنفسی دست و پنجه نرم می‌کنند.

سوم آنکه پهنای قاعده بینی در ناحیه پره‌ها موجب متعادل‌ترشدن پهنای نوک بینی پس از عمل می‌شود و طبق اصول زیبایی تناسب ۵۰ درصدی پهنای نوک بینی ، پهنای پره‌های بینی را بهتر تامین می‌کند.

چهارم آنکه کوچک‌کردن سوراخ‌ بینی تقریبا غیرقابل ‌برگشت به حالت طبیعی است و اصلاح نسبی آن از مشکل‌ترین روش‌ها در جراحی عمل بینی  است.

جراحی بینی بدون خونریزی :

در این روش جراحی عمل بینی  به گذاشتن تامپون (فتیله) داخل بینی نیازی نیست مخاط داخل بینی هیچ گونه برشی نمی خورد. مسیر بینی باز می باشد و مراجعه کننده مجبور نمی شود از دهان نفس بکشد و بدون هیچ گونه دردی انجام می گیرد. چرا که گذاشتن تامپون دردناک است. این هنر جراح است که بدون خونریزی و نیاز به تامپون جراحی عمل بینی  انجام گیرد و بعد از اتمام جراحی عمل بینی  مراجعه کننده مستقیم به بخش انتقال می یابد.

برای مطالعه ادامه مطالب کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است