لیفتینگ ابرو و پیشانی با روش پریتیشیال

لیفتینگ ابرو و پیشانی با روش پریتیشیال

روش لیفتینگ پری­تریشیال ابرو و پیشانی نیازمند برش­ های بزرگ می­ باشد. این روش برای بیمارانی مناسب می­ باشد که تمایل به لیفتینگ ابرو و نیز بالابردن و کوتاه کردن پیشانی از طریق حذف خطوط پوستی و بافت زیرین در طول برش دارند. از آنجایی که پیشانی کوچک­تر می­ شود، خط مو پایین ­تر می­ آید که برای افراد با پیشانی بلند بسیار مناسب می ­باشد. این روش منجر به لیفتینگ خط مو و نیز ابروها شده و می­ تواند شکل و تقارن ابروها را نیز اصلاح کند. زخم های ایجاد شده در اثر برش، پس از برش قابل شناسایی نمی­ باشند. به دنبال این روش کبودی و تورم می­ تواند مشاهده شود و بیماران در عرض ۳-۲ هفته می­ توانند فعالیت­ های روزانه خود را از سر بگیرند.

Eyebrow and forehead lifting

روش لیفتینگ مستقیم خط ابرو

این روش نیازمند برداشت قسمتی از پوست و بافت­ های زیرین در طول ابرو می­ باشند. این روش برای افرادی مناسب می­ باشد که تمایل به درگیر کردن خط رشد مو ندارند. این روش به شکل مناسب و زیبایی منجر به لیفتینگ خط ابروی خم شده می ­شود و از طرف دیگر به منجر و محکم­ تر شدن و صاف­ شدن پیشانی از طریق فشار پوست و بافت­ها به سمت پایین می­ شود. به همین دلیل این روش منجر به پایین کشیده شدن خط رشد مو می­ شود که برای پس رفت خط رشد و یا پیشانی­ های بلند مناسب می­باشد. این روش همچنین برای اصلاح شکل و تقارن ابروها نیز مناسب می­ باشد. به این مورد باید دقت شود که موقعیت بافت اسکار در در طول ابروها بوده و به همین دلیل باید تا حد امکان پوشانده شوند. بیماران درجاتی از کبودی و تورم را تجربه می­ کنند و در عرض دو هفته می­ توانند فعالیت­ های روزمره خود را از سر بگیرند.

چه کسانی باید لیفتینگ ابرو و پیشانی را انجام دهند؟

زمانی که پزشکی را برای انجام لیفتینگ ابرو و پیشانی انتخاب می­ کنید، جراح زیبایی و ترمیم صورتی را انتخاب کنید که مورد پلک، چشم و ساختارهای اطراف آن نظیر ابرو، پیشانی، گونه و قسمت میانی صورت متخصص باشد.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است