لیفت خط ابرو

لیفت خط ابرو

لیفت خط ابرو، یک جراحی زیبایی برای اصلاح خمیدگی یا خطر ابرو تخریب شده می­ باشد. این جراحی معمولاً به منظور کاهش چروک­ هایی که بر روی پیشانی و یا در اطراف دماغ ایجاد شده است اجرا می­ شود. این جراحی می­ تواند موقعیت ابروها را نیز اصلاح کرده و منجر به جوان­تر شدن چهره شود. این شکل از جراحی تحت عنوان لیفت پیشانی نیز شناخته می شود.

سایر روش ­های زیبایی یا جوان­سازی که همراه با لیفت خط ابرو می ­تواند مورد استفاده قرار بگیرد، شامل جراحی لیفت صورت (برای اصلاح تغییرات پیری در نواحی میانی تا پایینی صورت و گردن)، جراحی پلک (برای جوانسازی پیری چشم) و تکنیک­ های برداشت لایه­ های صورت می­ باشد.

در صورتی که نگران ظاهر خود هستید و یا تصور می­ کنید که درمان­ های زیبایی منجر به تقویت اعتماد شما می شود، این موارد می­ توانند به عنوان جایگزین عمل کنند. این موارد می­تواند شامل تغییرات سبک زندگی یا قبول کردن خود در مسیر جدید باشد.

مواردی که باید پیش از لیفت ابرو در نظر بگیرید:

پیش از انتخاب جراحی لیفت خط ابرو، برخی از موارد مهم را باید در نظر بگیرد:

- در صورتی که در رابطه با نواحی اطراف چشم خود نگران هستید، بهتر است با پزشک خود در رابطه با درمان­ های جایگزین نظیر جراحی پلک برای جوان­سازی پیرچشمی مشورت کنید.

- نتایج لیفت ابرو معمولاً به صورت دائمی می­باشد. با این حال، اثرات پیری یا سایر تغییرات عمده در وزن شما پس از جراحی می­تواند بر روی ظاهر شما تاثیرگذار باشد.

- هزینه ­های مالی را نیز در نظر بگیرید. جراحی­ های زیبایی معمولاً تحت پوشش خدمات شرکت­ های بیمه­ ای قرار نمی­ گیرند.

- افراد سیگاری در معرض خطر بالای بروز عوارض پس از جراحی می­ باشند. در صورت برای جراحی زیبایی مصمم هستید باید مصرف سیگار را قطع کنید.

لیفت ابرو00

موارد پزشکی مرتبط با جراحی لیفت خط ابرو:

پیش از جراحی، باید در رابطه با موارد پزشکی مختلفی با پزشک یا جراح خود مشورت کنید. پزشک ممکن است در رابطه با موارد زیر با شما صحبت کند:

- سلامت جسمی: معاینه بالینی می ­تواند به پزشک یا جراح برای تصمیم­گیری در مورد مناسب بودن درمان به پزشک و جراح کمک کند.

- تاریخچه پزشکی: برخی از شرایط پزشکی از پیش موجود و جراحی­ هایی که در گذشته انجام داده ­اید، می­ تواند بر روی تصمیم­ گیری در رابطه با جراحی نظیر نوع بیهوشی مورد استفاده تاثیر گذار باشد.

- خطرات و عوارض ممکن: بسیار مهم است که در رابطه با خطرات و عوارض اطلاع داشته باشید و با توجه به آن در رابطه با انجام جراحی تصمیم­ گیری شود.

آماده­ سازی و مکمل­ ها: پزشک را در رابطه تمامی داروهایی که به صورت منظم مصرف می­ کنید و نیز مکمل­ هایی نظیر روغن ماهی و ویتامین مطلع سازید.

واکنش ­های پیشین به داروها: در صورتی که در گذشته نسبت به برخی از داروها نظیر داروی بیهوشی عوارض جانبی و یا واکنش ­هایی را داشته­ اید به پزشک اطلاع دهید.

آماده سازی برای جراحی: جراح­ کارهایی را که باید در خانه پیش از جراحی و برای آماده شدن باید انجام دهید به طو کامل شرح می­دهد. به عنوان مثال، ممکن است به شما توصیه شود داروهایی خاصی را مصف کنید و یا مقدار مصرف داروهای کنونی را تغییر دهید. دستورالعمل ارائه شده را به دقت اجرا کنید.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است