لیفت ابرو و پیشانی به همراه اندوسکوپی

لیفت ابرو و پیشانی به همراه اندوسکوپی

لیفتینگ ابرو و پیشانی وضعیت ابرو و شل شدگی یا چروک های پوست پیشانی و بافت های زمینه ای را هدف قرار می دهد. به منظور درک بهتر مزایای لیفتینگ ابرو و پیشانی، باید به اهمیت موقعیت ابروها توجه کرد.
موقعیت ابروها با افزایش سن تغییر می یابد.
موقعیت طبیعی ابروها، اثرات جاذبه و تخریب چربی، میزان فعال بودن عضلات ابرو و پیشانی و جراحی های پیشین در ناحیه پلک، ابرو یا پیشانی همگی در تعیین موقعیت کنونی ابروها نقش دارند. صورت پیام هایی را تولید می کند و در این بین موقعیت ابروها بخش مهمی از این پیام به حساب می آید. این پیام می تواند "من نگران هستم"، "من عصبانی هستم" یا "در شرایط پر استرس می باشم" و یا به صورت "احساس آرامش و راحتی" باشد. این موارد حالات مختلفی از لیفتینگ ابرو و پیشانی را به دنبال دارند. انتخاب شما و پزشک شما وابسته به موقعیت کنونی ابروهای شما، ساختار صورت، و شرایط موجود برای بهبود حداکثری ظاهر شما دارد. انواع اصلی لیفتینگ پیشانی به صورت زیر می باشد:

لیفت ابرو

روش لیفتینگ ابرو و پیشانی بسیار متداول می باشد. این روش نیازمند ۵ برش کوچک در ناحیه موها می باشد و هیچ نوع بافت اسکار قابل مشاهده ای را به جا نمی گذارد. این روش می تواند منجر به لیفتینگ موارد مختلف از خط مو تا ابروها شود. این روش منجر به صاف شدن تمام ناحیه پیشانی می شود، در حالی که لیفتینگ ابرو منجر به باز شدن کل قسمت بالایی صورت می شود. شکل ابرو و تقارن آن می تواند با این شکل از لیفتینگ اصلاح شود. به دنبال این روش کبودی و تورم جزئی مشاهده می شود. بیماران معمولاً در عرض دو هفته می توانند فعالیت های طبیعی خود را انجام دهند.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است