جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت چگونه است؟

روش دقیقی که جراح زیبایی در طی لیفت صورت استفاده می­ کند وابسته به فاکتورهای مختلفی نظیر آناتومی بیمار و نیازهای فردی، محدوده و میزان لیفت صورت (مینی یا استاندارد) و انجام همزمان سایر روش­ ها می ­باشد. لیفت صورت معمولاً تحت بیهوشی عمومی صورت می ­گیرد، علاوه بر این، بی ­حسی موضعی با آرام بخشی می­ تواند در روش ­های کمتر تهاجمی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

پس از انجام برش ­های اولیه، پوست از بافت هم بند و عضلات زیرین جدا می­ شود. در این حالت، امکان تغییر موقعیت بافت­ های عمقی و برطرف کردن غبغب توسط جراح زیبایی فراهم شده و چارچوب قوی ­تری را برای پوست فراهم می ­کند. در ادامه پوست اضافی حذف شده و پوست باقی­مانده به آرامی بر روی بافت جوان شده صورت کشیده می ­شود که منجر به صاف­ تر شدن و جوان ­تر شدن صورت بدون محکم­ تر شدن بیش از حد پوست می­ شود.

face-lift-surgery-2 01

آیا لیفت صورت منجر به بهبود وضعیت پلک­ ها نیز می ­شود؟

در برخی موارد واژه "لیفت صورت" برای هر نوع جراحی جوان ­سازی صورت مورد استفاده قرار می ­گیرد و به همین دلیل اغلب مردم تصور می ­کنند که جراحی صورت شامل جراحی بر روی تمامی صورت شامل چشم، ابرو، گونه و چانه می ­باشد. این مورد قابل درک است که چشم و پیشانی شما بخشی از صورت شما می ­باشد. با این حال، لیفت صورت تنها دو سوم پایین صورت ناحیه گونه ­ها و غبغب را هدف قرار می ­دهد.

چرا این چنین است؟

این مورد به صورت گسترده­ای به دلیل تفاوت در آناتومی می ­باشد، پوست، عضلات و سایر بافت ­های در کنار ابرو و پلک ­ها بسیار متمایز می ­باشند و جراحی زیبایی در این نواحی با روش ­های مورد استفاده برای سایر نواحی در طی لیفت صورت کاملاً متفاوت می­ باشد.

برای بیمار این امکان وجود دارد که همزمان با لیفت صورت، لیفت پلک، خط ابرو و یا گردن را نیز انجام دهد، اما در این موارد، جراح زیبایی در واقع دو روش متفاوت را در یک جراحی انجام می ­دهد. به همین ترتیب، بیمارانی که هدف آنها علایم پیری در اطراف چشم و گردن می­ باشد، می­تواند با انجام لیفت پلک یا گردن به هدف خود برسند و نیازی به لیفت صورت ندارند.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است