جراحی ساخت بینی

جراحی ساخت بینی

روشی جراحی ترمیمی بینی که اغلب تحت عنوان "ساخت بینی" نیز نامیده می­ شود یکی از متداول­ ترین جراحی­ های پلاستیک می­ باشد. جراحی ترمیمی بینی منجر به تغییر شکل بینی می­ شود که منجر به کاهش یا افزایش اندازه، تغییر در شکل نوک و یا میانه بینی و محدوده سوراخ­ های بینی و نیز زاویه بین بینی و لب بالا می­ شود. تغییر شکل بینی این امکان را فراهم می­ کند ظاهر و عملکرد بینی خود را از طریق تغییر شکل بافت نرم، غضروف و استخوان تنظیم کنید. جراحی می ­تواند بنا به نظر شما به صورت عمومی یا اختصاص باشد.

دلایل انجام جراحی ساخت بینی

افراد معمولاً به منظور تغییر شکل بینی برای انجام جراحی ترمیمی بینی تصمیم می ­گیرند. برای برخی این مورد می­ تواند با اهداف ساختاری نظیر اصلاح ناهنجاری­ های تولد یا مشکل تنفسی و یا درمان هر نوع تروما که به دماغ آسیب می­زند صورت بگیرد. در مورد سایر افراد این جراحی جنبه زیبایی داشته که به منظور بهبود ظاهر و کسب چهره مناسب­ تر صورت می ­گیرد.

جراحی-ترمیمی-بینی

مورد مناسبی که منجر به تصمیم گیری در رابطه با عمل ترمیمی بینی می­ شود ایجاد هماهنگی و هارمونی بیشتر در چهره فرد می­ باشد. یک چهره زمانی هماهنگ در نظر گرفته می­ شود که محل تمرکز اصلی بر روی چشم­ ها باشد. اگر توجه و تمرکز از روی چشم برداشته شود، و یا در سایر نواحی صورت باشد، تحت عنوان عدم هماهنگی و هارمونی در نظر گرفته می ­شود. جراحی ترمیمی بینی می ­تواند به ایجاد تعادل در چهره و در نهایت رسیدن به یک ظاهر هماهنگ کمک کند.

جراحی ترمیمی بینی یک روش منعطف می­ باشد که به شکل­ های متفاوت به منظور دستیابی به  ظاهر مختلف مورد اجرا قرار می­گیرد. شما می­توانید بین تغییر جزئی تا تغییر کلی تصمیم­ گیری کنید. در سطح پایه، جراحی بینی به شکل ساده برای افزایش یا کاهش اندازه بینی مورد استفاده قرار می­گیرد. این مورد می­ تواند برای تغییر و تنظیم نواحی اختصاصی، از تغییر شیب بینی تا عرض سوراخ ­های بینی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است