مزایا و خطرات جراحی بینی

مزایای جراحی بینی

جراحی بینی تنها منجر به بهبود در زیبایی و عملکرد بینی نمی ­شود، این جراحی همچنین منجر به افزایش اعتماد به نفس و از بین بردن اضطراب و نگرانی چند ساله می­ شود که در اثر ظاهر بینی شما ایجاد شده است. جراحی بینی می­ تواند:

- افزایش یا کاهش اندازه بینی

- تغییر شکل منافذ بینی

- کاهش شیب بینی

- کاهش برآمدگی بینی

- بهبود تعادل و هارمونی با سایر ویژگی­ های بینی

- تاثیر مثبت بر روی ویژگی­ های زیبای­ی شناسی چهره

- اصلاح مشکلات مرتبط با انحراف دیواره بینی

- بهبود تنفس
nose surgery

خطرات جراحی بینی

تمامی روش ­های جراحی، جدا از جراحی عمده یا جزئی، درجاتی از خطر را به همراه دارد. با این حال، دکتر میلر، جراح زیبایی با تجربه، به صورت جدی بر روی کاهش جراحی های بینی فعالیت می ­کند. با این حال بسیار مهم است که بیماران تمامی دستورالعمل­ های ذکر شده پس از جراحی را انجام دهند، چرا که هر نوع اختلال منجر به تاخیر در فرایند بهبود و نتیجه کلی می­ شود.

خطرات جراحی بینی عبارت است از:

- عوارض مرتبط با بیهوشی

- خونریزی

- عفونت

- بی­حسی/درد

- سختی در تنفس

- بی رنگی پوست

- تورم

- نارضایتی از نتیجه عمل

- سوراخ شدن دیواره عرضی

- بهبودی نامناسب یا زخم های قابل توجه

- عوارضی که نیازمند جراحی بینی ثانویه دارد

رینوپلاستی یا جراحی بینی یک روش جراحی بینی برای تغییر شکل بینی، تغییر اندازه بینی به منظور ایجاد تعادل بین اجزای صورت می­ باشد. یکی از محبوب­ ترین جراحی­ های زیبایی، تغییر شکل بینی می­ باشند که می تواند به صورت کامل منجر به تغییر طول، عرض و شکل بینی و توده­ هایی می­باشد که با آن احساس ناخوشایندی می­ کردید. جراحی پلاستیک بینی همچنین می­ تواند با اهداف اصلاحی برای افراد با مشکلات تنفسی، ناهنجاری ­های تولد و یا افراد با آسیب­های بینی نیز اجرا شود. اگرچه این روش پیچیده می­ باشد، ولی نتیجه بدست امده از جراحی بینی معمولاً خوشایند می باشد.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است