پرکننده های پوستی

پرکننده های پوستی

پوست سالم بخش اساسی از زیبایی طبیعی می ­باشد. ولی باید این حقیقت را پذیرفت که با افزایش سن، تغیرات در پوست روی می­ دهد. پرکننده های پوستی، سالم ­ترین و موثرترین محلول پیشگیری کننده از پیری در بازار می ­باشد.

این ترکیبات به منظور اضافه کردن حجم طراحی شده­ است و منجر به ایجاد ظاهر قوی، لیفت شده و مناسب به شکل سریع می­ شود.

کلینیک­ های زیبایی و لیزر و پوست طیفی از انتخاب­ های مقرون به صرفه را پیشنهاد می ­کنند که منجر به ایجاد ظاهر طبیعی و زیبا می ­شود. مردان و زنانی که به کلینیک ما مراجعه می کنند، به دنبال تزریق لب، زیر چشم و گونه برای بازگرداندان کامل و هیدراسیون می ­باشند.

نتایج می ­تواند بین ۲۴-۶ ماه دوام داشته باشد و درمان کاملاً ایمن می­ باشد و نیازمند حداقل زمان دور بودن از فعالیت همراه با عوارض جانبی محدود می­ باشد.

Injection of dermal fillers 01

 نحوه تزریق

در کلینیک­ های زیبایی و لیزر و پوست ، می­ توانید کاملاً اطمینان داشته باشید، چرا که تمامی کارکنان ما از پزشکان آموزش دیده و دارای مدارک معتبر می ­باشند.

نواحی متداول درمان

پرکننده ­های پوستی به بازسازی ظاهر شما و از بین بردن چین و چروک ­ها کمک کرده و ظاهر تازه و پر انرژی را برای صورت شما فراهم می­ کند. در زیر متداول ­ترین نواحی که افراد برای درمان مراجعه می­ کنند را ذکر می ­کنیم.

Injection of dermal fillers 02

پرکننده ­­های پوستی لب برای بزرگ کردن لب

تزریق مایع زمانی که برای نرم کردن و بازیابی خطوط جوانی در ناحیه دهان و لب مورد استفاده قرار می گیرد بسیار موثر می­ باشد. این ترکیبات منجر به پرشدن و هیدارته شدن لب­ ها می­ شوند که در اثر از دست دادن کلاژن جمع شده ­اند و در نتیجه منجر به ظاهر گوشتالو می ­شود.

ترزیق پرکننده لب می­ تواند برای تقویت کمان کوپید (Cupid’s bow؛ کمان بالایی لب)، مستحکم ­تر کردن حاشیه Vermillion (حاشیه اطراف لب) و نرم کردن خطوط عمودی لب در لب بالا مورد استفاده قرار بگرید. درمان این موارد با استفاده از پرکننده­ های پوستی لب منجر هیدارسیون مناسب و نیز افزایش حجم و زیبایی آن می ­شود.

علاوه بر بهبود با پرکننده­ های پوستی لب، می ­توان درمان­ ها را برای نواحی اطراف دهان نیز استفاده کرد که منجر به کاهش چین و چروک ­ها در این نواحی می ­شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.