پرکننده ­های پوستی

پرکننده ­های پوستی چگونه باعث اصلاح می­ شود؟

به طور معمول، پر کننده ­های پوستی لب به منظور افزایش حجم و اندازه لب و نواحی مجاور مورد استفاده قرار می­ گیرد. با این حال، نواحی دیگری از پوست و بدن نیز می­ باشند که می ­توان از این پرکننده ­های پوستی در مردان و زنان استفاده کرد که شامل:

– استخوان­ های گونه (پرکننده ­های پوستی گونه می ­توانند منجر به سفت و سخت شدن گونه شوند)

– سایه ناشی از گودی زیر چشم در صورتی که به دنبال راهی برای رهایی از گودی زیر چشم می­ باشید، پرکننده ­های زیر چشم می­ توانند منجر به کاهش خطوط و سایه­ های زیر چشم شوند.

– چین­ های عمقی بینی لبی (خط خنده از دماغ تا دهان)

– خطوط ماریونت (از دهان تا چانه)

-خطوط صورت (این پرکننده ­ها قادر هستند به صورت موثر چین و چروک­ های عمقی که سایر روش ­ها قادر به اصلاح آن نیستند را درمان کنند)

– اسکارهای عمقی

– از دست دادن حجم پوست و صورت

– نواحی چین و چروک و خمیده شده

Skin fillers 02

آیا پرکننده­ های پوستی ایمن هستند؟

این کلینیک­ از پرکننده­ های پوستی مناسب در پایه مطالعات علمی استفاده می ­کنند که مقالات سلامت و موثر بودن آن را تایید می­ کنند. ترکیبات موجود منجر به تولید اسید بدن را می ­شوند و به همین دلیل احتمال بروز واکنش ­های آلرژی و عوارض آن را کاهش می­ دهد. علاوه بر این، تمامی روش­ های درمانی در اطراف لب، گونه و زیر چشم، توسط پزشک متخصص انجام می شود.

پرکننده­ های پوستی چه مدت دوام دارند؟

یکی از مزایای پرکننده­ های پوستی طولانی مدت بودن اثرات آن می ­باشد، ولی دائمی نیست. این مدت زمان وابسته به فاکتورهای مختلفی می­ باشد که شامل موارد زیر می­ باشد:

– نوع پوست

– شرایط پوست

– سبک زندگی

– سن

بسته به هر فرد، توصیه می ­شود که محل مورد تزریق پس از ۲۴-۶ ماده تحت تزریق دوباره قرار بگیرد تا اثرات درمان بهینه شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.