تهران، پاسداران، بوستان نهم، ساختمان مهـــر، پلاک ۱۳۳، طبقه ۵، واحد ۱۷

دکتر هادی سرمست / جراحی زیبایی / لیفت پوست های چروکیده
۲ دقیقه

لیفت پوست های چروکیده

آنچه می خوانید...

هر روز شما در طیف وسیعی از تبلیغات کرم­ های جادویی، برنامه­ های تمرینی، روش­ های ماساژهای لاغری و صورت قرار می ­گیرد که به شما اطمینان می­ دهند می­ توانید از چروک­ های صورت، شکم، باسن و …. رهایی یابید.  ولی هیچ کدام از این روش ­ها کارساز نمی ­باشد، لیفت پوست چروکیده تنها با استفاده از جراحی پلاستیک قابل انجام می ­باشد.

در صورتی که اضافه وزن دارید و یا وزن قابل توجهی را از دست داده ­اید، معمولاً با پوست چروکیده و شل روبرو هستید. تمرین و حرکات ورزشی نمی­ تواند منجر به رفع چروک­ ها شود، بخصوص اگر الاستسیته پوست شما مناسب نباشد. تنها روش برای چروکیدگی ناخواسته پوست مداخلات جراحی می ­باشد.

پوست چروکیده پس از کاهش قابل توجه وزن اثرات منفی بر روی وضعیت احساسی بیمار دارد. این موضوع نه تنها از نظر زیبایی، بلکه از نظر عملکردی نیز مهم می­ باشد.

در صورت عدم برداشت، پوست اضافی ناشی از جراحی چاقی منجر به از دست رفتن لذت کاهش قابل توجه وزن می­ شود، چرا که بدن همچنان ظاهر مناسبی ندارد. به همین دلیل، بیماران بسیاری در این شرایط تمایل به روش ­های جراحی پلاستیک برای بهبود شکل و وضعیت پوست و نیز وضعیت و خطوط مناسب دارند.

بر اساس نظر متخصصین در این حوزه، شکل دهی مجدد پس از کاهش شدید وزن به طور قابل توجهی به بهبود آسایش احساسی و فیزیکی بیماران کمک می­کند که در نهایت منجر به بهبود کیفیت زندگی می­شود.

Cosmetic Surgery 01

روش ­های جراحی پلاستیک شما را به فرد دیگری تبدیل نمی ­کند

جراحی پلاستیک به عنوان یک معجزه قادر به تبدیل شما با یک چوب به فرد دیگر نمی ­باشد. شما نباید انتظار داشته باشید که به طور کامل چهره یا بدن جدید پس از جراحی پلاستیک را داشته باشید. داشتن انتظارات واقع بینانه در رابطه با نتایج جراحی قدم اول موفقیت این روش­ ها می­ باشد.

انجام جراحی­ های پلاستیک به منظور تشابه به ستاره مورد علاقه ایده مناسبی نمی ­باشد. انتظار از تغییر کامل شخصیت یا زندگی پس از جراحی پلاستیک شبیه رسیدن به ماه می ­باشد. چیزی که جراحی پلاستیک انجام می ­دهند اصلاح نقایص و بهبود ظاهر شما به منظور بهتر شدن شما می ­باشد. تلاش برای تبدیل شدن به یک فرد دیگر با استفاده از جراحی پلاستیک با هر هزینه ­ای توصیه نمی ­شود.

دکتر هادی سرمست

دکتر هادی سرمست

جراح پلاستیک بینی و صورت - متخصص گوش و گلو و بینی

3 پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هشت =