کشیدن پوست صورت

انواع روش ­های کشیدن پوست صورت

جراحی لیفت صورت با توجه به نیازهای هر فرد تعیین می ­شود و جراح زیبایی با توجه به نیازهای بیمار روش و نوع جراحی را تعیین می­ کند.

مینی لیفت صورت

بیمارانی که درجات متوسطی از خمیدگی و چروک پوست را دارند، گزینه ­های مناسبی برای مینی­ لیفت صورت می ­باشند. این روش کمتر تهاجمی بوده و به جراح زیبایی این امکان را می­ دهد که با استفاده از برش­ های کوتاه که معمولاً در طول خط مو در بالای گوش و یا چروک ­های طبیعی اطراف گوش ایجاد می­ شود بافت­ های عمقی را محکم کند. با استفاده از این برش­ ها، بافت­ های ساختاری در اطراف گونه کشیده شده و منجر به اصلاح ناهنجاری­ ها و نیز جوان ­تر شدن ظاهر خسته می­ شود.

بسته به بیمار، مینی لیفت صورت می ­تواند با استفاده از بی­ حسی موضعی با آرام ­بخشی و یا بیهوشی عمومی صورت بگیرد که این مورد به پیشنهاد جراح و با توجه به شرایط بیمار تعیین می­ شود. مینی لیفت صورت امکان برطرف کردن علایم ناخوشایند پیری را پیش از برجسته شدن آن فراهم کرده و نیاز به جراحی­ های گسترده را برای چندین سال به تاخیر می­ اندازد.

Drag face skin03

لیفت صورت استاندارد

روش لیفت صورت استاندارد یا سنتی بیشتر در مورد علایم متوسط تا پیشرفته پیری در اطراف گردن و قسمت میانی صورت مورد استفاده قرار می ­گیرد. در حالی که این روش نسبت به مینی لیفت صورت گسترده­ تر می­ باشد زمان ریکاروی مورد نیاز نیز بیشتر می­ باشد ولی نتایج بسیار مطلوب ­تر می ­باشد. از طریق برش ­های ایجاد شده در پشت خط مو، که از نزدیکی گیجگاه و یا در اطراف قسمت قدامی گوش شروع می­شود، جراح زیبایی با تغییر موقعیت بافت­ های عمقی در زیر پوست شروع به حذف پوست­ اضافی برای صاف کردن چروک­ ها و خمیدگی­ های زیر ناحیه چانه می­ کند. این جراحی منجر به بازیابی ظاهر طبیعی و جوان در ناحیه صورت و گردن می ­شود.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است