تهران، پاسداران، بوستان نهم، ساختمان مهـــر، پلاک ۱۳۳، طبقه ۵، واحد ۱۷

دکتر هادی سرمست / جراحی زیبایی / کشیدن پوست با استفاده از نخ
۲ دقیقه
کشیدن پوست با استفاده از نخ

کشیدن پوست با استفاده از نخ

آنچه می خوانید...

کشیدن پوست با استفاده از نخ

 

کشیدن پوست یک روش معمول برای دستیابی به جوان­سازی پوست و بهبود کیفیت پوست بدون جراحی و مشکلات ناشی از برش می ­باشد. این روش کمترین شدت تهاجم را در بین روش­ های زیبایی دارد که می­ تواند در مطب پزشک با کمترین زمان بی­ حسی و هزینه بسیار کمتر نسبت به روش­ های مرسوم مورد اجرا قرار بگیرد. به طور معمول این روش در عرض چند ساعت تکمیل می­ شود و شما می ­توانید در چند ساعت بعدی به خانه برگردید. معمولاً هیچ جای جراحت مرتبط با کشیدن پوست مشاهده نمی­ شود و حداقل برای ۴-۳ سال می­ تواند باقی بماند.

مزایای روش کشیدن پوست

این روش مزایای متعددی دارد. ابتدا مراجعه کنندگان بر این مورد تاکید دارند که در این روش منجر به تکمیل شدن خطوط طبیعی پوست شده و منجر به شاداب شدن پوست می­ شود و نه متفاوت شدن آن. در مقایس با بسیاری دیگر از روش­ های زیبایی که منجر به تغییر شکل ویژگی­ های صورت می­ شود، این روش یکی از مزایای مناسب برای بسیاری از افراد می­ باشد. مزیت دیگر این روش، استفاده از نخ­ های قابل جذب می ­باشد که اثرات مفیدی بر روی پوست دارند. با گذشت زمان، نخ­ های مورد استفاده تشکیل شبکه ­ای را می ­دهند که منجر به بالا نگه داشتن ناحیه مورد نظر می­ شود و از طرف دیگر جذب این نخ­ ها منجر به بهبود رنگ، بافت و تن پوست می­ شود. بهبود علایم از هفته­ های ۱۲ تا ماه ۱۸ شروع می­ شود و برای چندین سال باقی می ­ماند.

کشیدن پوست
کشیدن پوست

چه کسانی کاندیدهای مناسبی برای این عمل می­ باشند

افراد مناسب برای کشیدن و لیفتینگ پوست با استفاده از نخ، افراد با پوست ضعیف شده می ­باشند که به دنبال بهبود و جوان­سازی ظاهر خود می­ باشند. برخی از نواحی مناسب برای اجرای این روش عبارتند از:

– بالابردن و اضافه کردن گونه

– بالابردن چین و خم پیشانی و خط ابرو

– بالا بردن و بهبود خطوط ماریونت و شیاری بینی و لبی

– احیا و بازسازی ناحیه گردن

– اصلاح تقارن ابروها و صورت

– احیا و بالا بردن ناحیه گونه و غبغب

دکتر هادی سرمست

دکتر هادی سرمست

جراح پلاستیک بینی و صورت - متخصص گوش و گلو و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یک =