جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت

شما نمی­ خواهید که زیبایی دوران جوانی خود را در اثر بالا رفتن سن خود از دست بدهید. با کمک یک جراح زیبایی مختصص و با تجربه می­ توانید با اثرات گذشت زمان و جاذبه مقابله کنید و ظاهر طبیعی و پر جنب و جوش خود را که از سالیان پیش به خاطر داشتید را بازیابی کنید و یا اثرات اولیه پیری را پیش از بروز از بین ببرید. در ادامه بیشتر در رابطه با جراحی لیفت صورت بدانید.

جراحی لیفت صورت چیست؟

جراحی لیفت صورت منجر به کشیدن و سفت کردن بافت چروکیده شده صورت به منظور دست یابی به ظاهر طبیعی و جوان می ­شود. در اغلب موارد از لیفت صورت به عنوان "برگشت به عقب ساعت" یاد می­ شود که به بیمار کمک می­ کند که جوان­تر به نظر بیاید. با از بین بردن پوست ­های اضافی و چروکیده، صاف کردن رشته ­های عمقی و لیفت و محک کردن بافت­ های عمقی، جراحی لیفت صورت نه تنها به جوان­ تر دیده شدن فرد بلکه زیباتر شدن وی نیز کمک می­ کند.

Face lift surgery02

چرا باید لیفت صورت را انجام داد؟

با بالا رفتن سن، خاصیت ارتجاعی صورت به تدریج از بین می ­رود و بافت صورت حجم خود را از دست می ­دهد. در نتیجه، این اثرات در ناحیه غبغب در قسمت پایین صورت منجر به چین و چروک­ های عمقی و شل شدن پوست در ناحیه گردن می­ شود. در حالی که این اثرات بخشی از فرایند پیرشدن می ­باشد، در افرادی که نسبت به این اثرات احساس ناراحتی دارند، لیفت صورت به عنوان یک راه حل مناسب ارائه می­ شود. در صورتی که هر یک از موارد زیر را داشته باشید، لیفت صورت می ­تواند به عنوان یک گزینه در نظر گرفته شود:

- در اثر ظاهر صورت و گردن خود و چروکیده شدن پوست احساس خجالت و ناراحتی دارید

- شما از لباس­های یقه­دار یا دستمال گردن نه به دلخواه خود بلکه برای پوشاندن علایم پیری در گردن خود استفاده می ­کنید.

- زمانی که خود را نگاه می­ کنید، احساس می­ کنید که بسیار پیر­تر از سن خود هستید.

- احساس می ­کنید که ظاهر شما اثرات منفی بر روی کار و نیز ارتباطات فردی شما می ­گذارد.

به دنبال لیفت صورت، افراد معمولاً افزایش اعتمادبه نفس را تجربه می ­کنند، چرا که ظاهر آنها سالم­ تر و پر انرژی­ تر دیده می­ شود.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است