هزینه عمل جراحی بینی

هزینه عمل جراحی بینی شامل دستمزد جراح، دستمزد متخصص بی هوشی، داروها، وسایل مصرفی، هزینه اتاق عمل، هزینه بخش بستری، دستمزد پرستاران و تکنسین ها می باشد. هزینه عمل جراحی بینی به صورت یک عدد کلی به شما ابلاغ می شود.

هزینه عمل جراحی بینی ترمیمی

طبق عرف اگر عمل دوم (جراحی ترمیمی) توسط جراح اول انجام گیرد هزینه عمل جراحی بینی ترمیمی کمتر از زمانی است که جراح دیگری ترمیم را انجام دهد در این صورت هزینه عمل جراحی بینی ترمیمی مانند یک عمل اولیه خواهد بود .

جراحی بینی و بیمه

اکثر شرکت های بیمه، هزینه عمل جراحی بینی را پوشش نمی دهند. ولی اگر عمل بینی برای اصلاح اشکالات تنفسی انجام گیرد، بیمه های آن را پوشش می دهند.

علت تفاوت دستمزد هزینه عمل جراحی بینی

جراحی های زیبایی بینی بر خلاف جراحی های درمانی تعرفه مشخصی ندارد و خود جراحان نیز در تعیین هزینه معیار دقیقی ندارند و این مشکل در تمام دنیا وجود دارد . ولی آن چه مشخص است از نظر اخلاقی بهتر است که برای تمام مراجعین هزینه نسبتا ثابتی در نظر گرفته شود . به هر حال اختلاف کیفیت در کار جراحان نیز وجود دارد ولی مسلما این اختلاف هزینه عمل جراحی بینی نماد اختلاف کیفیت نیست . توصیه می شود شما جراح خود را ابتدا براساس مهارتهای تکنیکی و سبک کار ایشان انتخاب نمایید سپس توانایی مالی خود را نیز در نظر بگیرید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است