هزینه عمل زیبایی بینی

داشتن توانایی مالی عملی که قصد انجام آن را دارید تنها یکی از مشکلات متعدد مربوط به پرداخت هزینه جراحی زیبایی صورت و بینی است. جراحی زیبایی نوعی تجمل است. هزینه جراحی زیبایی بینی از حدود یک میلیون تا چندین میلیون تومان است  ولی هزینه برای چنین کاری، کم یا زیاد، در زمره تجملات است؛ زیرا برای زنده ماندن به آن نیاز ندارید. منطقی نیست زمانی که برای پرداخت اقساط خودرو یا مسکن مشکل دارید، راینوپلاستی یا فیس لیفت کنید.

توجیه کردن هزینه عمل جراحی بینی:

برخی افراد با محاسبه ی ماهانه تا زمانی که بهبود یابند هزینه ی جراحی را توجیه می کنند، بهترین رویکرد آنست که تصمیم بگیرید آیا بودجه ی لازم را دارید و قصد دارید آن را صرف جراحی یا نوع دیگر از تجملات کنید.

کیفیت و قیمت در عمل جراحی بینی:

ممکن است در عرصه ی جراحی زیبایی بینی  ، هزینه و کیفیت با هم مرتبط باشند ولی گاهی اینگونه نیست. بهترین جراحان با ارائه کار بسیار با کیفیت، شهرت و اعتباری یافته و پرمشغله می شوند. در نتیجه با توجه به تقاضای بیشتر هزینه ها را بالا می برند. اگرچه همانطور که دستمزد بیشتر الزماً تضمین کننده ی نتیجه ی خوب نیست، هزینه ی کمتر نیز به معنای تجربه یا کیفیت پایین تر در حیطه ی جراحی زیبایی بینی نخواهد بود.

قیمت گرفتن از عمل جراحی بینی :

قیمت کردن برای گرفتن بهترین قیمت، زمانی منطقی است که به دنبال خرید مدل خاصی از اتومبیل جدیدی هستید، زیرا تقریباً در هر نمایندگی کمابیش یکسان است. اما در مورد جراحی زیبایی بینی  چنین نیست. انتخاب جراح خود بر حسب هزینه اشتباه است. بلکه باید به دنبال جراحی باشید که به خوبی آموزش دیده باشد، با او راحت باشید و اعتماد شما را جلب کرده باشد.

اگر از اولین جراح زیبایی بینی  که به او مراجعه کرده اید، راضی هستید، لزومی ندارد نزد جراح دیگری بروید. در صورتی که به بیش از یک جراح مراجعه کردید، بر اساس کیفیت و حسن رابطه و نه قیمت انتخاب خود را عملی کنید.

* منبع :  کتاب رازهای راینوپلاستی، جراحی زیبایی بینی

برای مطالعه "جراحی ترمیمی مجدد بینی در صورت لزوم " کلیک کنید .

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است