جراحی بینی/ هزینه

آیا تابحال آرزو کرده‌اید که کاش می‌توانستید چهره‌ی خود را تغییر دهید؟ آیا گاهی اوقات فکر کرده‌اید که بینی‌تان بدشکل است یا اینکه روی صورتتان بیش از حد خودنمایی می‌کند؟ بعد از این افکار به فکر جراحی بینی افتاده باشید و تصمیم به عمل بینی سرسره ای گرفته باشید اما باز هم برایتان سوال پیش می آید: هزینه جراحی زیبایی بینی؟

اگر این سؤالات ذهن شما را مشغول کرده، عمل بینی استخوانی ممکن است بتواند رویاهای شما را محقق کند. عمل زیبایی بینی که به نام تخصصی رینوپلاستی بینی شناخته می‌شود، عملیست که می‌تواند بینی شما را با بقیه‌ی اعضای صورتتان هماهنگ کند و به افزایش اعتماد بنفستان کمک بسزایی نماید.

عمل زیبایی بینی می‌تواند برای تغییر شکل بینی، و کاهش یا افزایش اندازه‌ی بینی مورد استفاده قرار گیرد. و باید بدانید که عمل جراحی رینوپلاستی، گاهی اوقات برای نتایجی فراتر از دلایل زیبایی صورت می‌گیرد. می‌تواند برای درمان صدماتی که باعث تغییر شکل بینی شده‌اند یا ناهنجاری‌های تنفسی مرتبط با مجاری بینی نیز استفاده شود.

اگر شما هم به عمل زیبایی بینی استخوانی فکر می‌کنید، اینجا فهرستی از چیزهایی که باید بدانید آورده شده است:

۱- جراحی بینی برای همه توصیه نمی شود! عوامل بسیاری همچون سن، سختی غضروف بینی، نوع پوست صورت و… در اثر بخشی جراحی بینی استخوانی نقش بازی می‌کنند.

۲- از پیش درباره‌ی پزشک جراح خود تحقیق کنید، و اطمینان حاصل کنید که پزشکی را انتخاب کرده‌اید که از مهارت خوبی برخوردار است. جراحی بینی ، یک عمل جراحی پیچیده و دشوار، و اثرات آن دراز مدت است. تکنیک ضعیف جراحی می‌تواند منجر به بدشکلی دائمی در ضمن تقبل قیمت عمل زیبایی بینی شود، پس جراح خود را بدقت انتخاب کنید.

۳- زمانی که تصمیم دارید قیمت عمل بینی را تقبل نموده و  با پزشک خود صحبت کنید، درباره‌ی اینکه می‌خواهید بینی‌تان چه شکلی به نظر بیاید ایده‌ای داشته باشید. آن‌ها قادر خواهند بود تا با آخرین تکنولوژی‌های کامپیوتری به شما کمک کنند تا ببینید شکل و اندازه‌ی جدید بینی مورد نظرتان، بر روی صورت شما چه شکلی خواهد بود. در نظر داشته باشید که بینی ای که بر روی چهره‌ی شخص دیگری عالی است، شاید با صورت شما همخوانی نداشته باشد همچنین در جلسه مشاوره میتوانید در مورد هزینه عمل دماغ صحبت کنید.

۴- عوارض جدی، نادر هستند، اما اگر علاقمند به دانستن خطرات احتمالی هستید، با پزشک خود در اینباره گفتگو کنید.

۵- در اغلب موارد، تورم جراحی بینی برای چند ماه پس از عمل جراحی بینی ، بینی را از حالت طبیعی خارج می‌کند. حتی نتایج خوب ممکن است در ابتدا شما را ناامید کنند، بخصوص اگر پوستی چرب و مستعد آکنه داشته باشید. پس صبور باشید.

۷-شما ممکن است در بسیاری از سایت‌های کلینیک‌های زیبایی تبلیغات زیادی درباره جراحی بینی بدون تیغ یا زیبایی بینی بدون جراحی به‌وسیله لیزر خوانده باشید، اما واقعیت این است که عمل زیبایی بینی با لیزر تغییر شکل چشمگیری را به وجود نمی‌آورد.در جراحی بینی با لیزر، از لیزر برای درمان بینی‌های بزرگ و با پوست ضخیم و منافذ بزرگ استفاده می‌شود تا با بهبود شرایط پوست و کوچک کردن منافذ نتایج بهتری به دست آید.

۶- هزینه جراحی بینی بر حسب اینکه بینی چه میزان نیاز به تغییر دارد و چه اقداماتى حین جراحی بینی باید انجام پذیرد متفاوت است لازم به ذکر است که قیمت جراحی بینی مجدد نیز برحسب ایرادات بینی و دفورمیتی های به جا مانده از جراحی اول متفاوت است. به هرحال برای اطلاع دقیق از هزینه جراحی بینی باید به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه نمایید. هزینه جراحی بینی زمانی که تنها برای اهداف زیبایی انجام شود، تحت پوشش بیمه قرار نمیگیرد.

برای آشنایی با هزینه عمل ترمیمی بینی روی لینک کلیک کنید.

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است