تهران، پاسداران، بوستان نهم، ساختمان مهـــر، پلاک ۱۳۳، طبقه ۵، واحد ۱۷

دکتر هادی سرمست / جراحی زیبایی / زیبایی لیفت کانتور خط ابرو، گونه، چانه، گردن
۲ دقیقه

زیبایی لیفت کانتور خط ابرو، گونه، چانه، گردن

آنچه می خوانید...

زیبایی لیفت کانتور خط ابرو، گونه، چانه، گردن

با بالا رفتن سن، ژنتیک خانواده شما تعیین می­ کند که با چه سرعت و چگونه گونه، چانه و ابروهای شما چروکیده می ­شود. تا به امروز، جراحی­ های تهاجمی تنها روش درمانی می ­باشند.

استفاده از کانتور منجر به تغییرات ظاهر صورت شما شده و با کشیدن صورت منجر به طبیعی­ تر شدن و شاداب شدن ظاهر می ­شود. لیفت کانتور می ­تواند با سایر روش­ های درمانی کمتر تهاجمی نظیر تزریق چربی یا لیفتینگ فک مورد استفاده قرار بگیرد. روش­های ترکیبی منجر به ایجاد جوان­سازی سینرژیسمی می­ شود به این معنی که وضعیت و ظاهر شما به شدت بهبود می­ یابد.

زیبایی لیفت کانتور
زیبایی لیفت کانتور

نخ­ های کانتور در جهت دلخواه قرار می­ گیرند. به طور معمول، تنها بی ­حسی موضعی لازم می­ باشد. این نخ­ها بافت­های نرم شما را گرفته و منجر به لیفت گونه­ ها یا ابروی افتاده شما می­ شود.

آیا شما کاندید مناسبی می­ باشید؟ 

تمامی مردان و زنان در هر رده سنی که تمایل به جوان دیده شدن دارند می­ تواند برای انجام لیفت کاندید باشد. به همین دلیل بهترین افراد برای انجام این جراحی، افراد با چروک­ های محدود می­ باشند. در حال حاضر این روش تاییده FDA را برای لیفتینگ خط ابرو، گونه وگردن کسب کرده است. تجربیات صورت گرفته نشان می­ دهد که لیفتینگ گونه نیز می­تواند منجر به بهبود ظاهر پوست افتاده در زیر چانه نیز بشود.

 

دکتر هادی سرمست

دکتر هادی سرمست

جراح پلاستیک بینی و صورت - متخصص گوش و گلو و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + شانزده =