زیبایی لیفت کانتور خط ابرو، گونه، چانه، گردن

زیبایی لیفت کانتور خط ابرو، گونه، چانه، گردن

با بالا رفتن سن، ژنتیک خانواده شما تعیین می­ کند که با چه سرعت و چگونه گونه، چانه و ابروهای شما چروکیده می ­شود. تا به امروز، جراحی­ های تهاجمی تنها روش درمانی می ­باشند.

استفاده از کانتور منجر به تغییرات ظاهر صورت شما شده و با کشیدن صورت منجر به طبیعی­ تر شدن و شاداب شدن ظاهر می ­شود. لیفت کانتور می ­تواند با سایر روش­ های درمانی کمتر تهاجمی نظیر تزریق چربی یا لیفتینگ فک مورد استفاده قرار بگیرد. روش­های ترکیبی منجر به ایجاد جوان­سازی سینرژیسمی می­ شود به این معنی که وضعیت و ظاهر شما به شدت بهبود می­ یابد.

لیفت

نخ­ های کانتور در جهت دلخواه قرار می­ گیرند. به طور معمول، تنها بی ­حسی موضعی لازم می­ باشد. این نخ­ها بافت­های نرم شما را گرفته و منجر به لیفت گونه­ ها یا ابروی افتاده شما می­ شود.

آیا شما کاندید مناسبی می­ باشید؟ 

تمامی مردان و زنان در هر رده سنی که تمایل به جوان دیده شدن دارند می­ تواند برای انجام لیفت کاندید باشد. به همین دلیل بهترین افراد برای انجام این جراحی، افراد با چروک­ های محدود می­ باشند. در حال حاضر این روش تاییده FDA را برای لیفتینگ خط ابرو، گونه وگردن کسب کرده است. تجربیات صورت گرفته نشان می­ دهد که لیفتینگ گونه نیز می­تواند منجر به بهبود ظاهر پوست افتاده در زیر چانه نیز بشود.

 

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است